Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Skaistkalnes vidusskolā viesojās Valmieras Drāmas teātra aktrise Elīna Vāne

logo skolas soma copy

17.oktobrī projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Skaistkalnes vidusskolā viesojās, visiem zināma un iemīļota aktrise - Elīna Vāne Valmieras Drāmas teātra aktrise. Radošās stundas laikā aktrise iepazīstināja ar savu darbu teātrī, televīzijā un kino, kā arī aktīvi darbojās kopā ar Skaistkalnes vidusskolas skolēniem.

Meistarklasē skolēni varēja iepazīties ar aktiera darbu un izprast tā būtību, uzzināt daudz saistošu un interesantu lietu par filmēšanas laukuma aizkulisēm, stāsts par filmas "Bille" tapšanu, grimma nozīme ikdienās un darbā, fotografēšanās, jautājumu uzdošana, kā arī radošs darbs kopā ar pašu aktrisi.

Skolēnu atziņas pēc tikšanās ar aktrisi Elīnu Vāni:

Andris: “Man tikšanās patika, jo tā bija mana mīļākā aktrise. Man patika kā viņa stāstīja par savu darbu.”

Tīna: “Ļoti patika pasākums. Uzzināju aktieru dzīves veidu, kā paiet viņu diena. Lasīju arī “Bille” un citu filmu scenārijus.”

Elizabete: “Man patika šī tikšanās, jo Elīna Vāne ir viena no labākajām, zināmajām aktrisēm. Patika tas, ka viņa jutās ļoti brīvi mūsu skolā. Ļoti patika, ka pastāstīja kā notiek filmēšanas un parādīja arī dažus scenārijus. Patika, ka bija sagatavotas arī mazas rotaļas.”

Eduards: “Man tikšanās patika, jo tā bija mana mīļākā aktrise.”

Kate: “Es biju ļoti priecīga redzēt Elīnu Vāni dzīvē. Dzīvē viņa ir daudz savādākā nekā uz televizora ekrāniem. Sajūtas pēc tikšanās bija ļoti labas un priecīgas.”

Līga: “Man ļoti patika tikšanās ar aktrisi E.Vāni. manuprāt, tā ir ļoti lieliska iespēja iepazīties ar aktiera ikdienu.”

Krists: “Man patika tas, ka aktrise Elīna pastāstīja par savu ikdienu teātrī. Es gribētu vēl šādas tikšanās mūsu skolā ar tautā pazīstamiem cilvēkiem.”

Dāvis: “Man ļoti patika kā Elīna Vāne stāstīja par aktieru ikdienu. Es gribētu vēl kaut ko tādu skolā, jo tas ir interesanti.”

Matīss: “man ļoti patika, ka aktrise iesaistīja bērnus. Vēl man patika apskatīt viņas filmu materiālus un iepazīties ar viņas dienas grafiku.”

Gunārs: “Bija interesantas aktivitāte un padomi. Es nezināju, ka viss tiek sarakstīts kā lugā, ka nofotografē aktierus no visām pusēm, lai varētu uztaisīt tādu pašu grimu un frizūru.”

Undīne: “Man ļoti patika viņas dzīves stāsts. Elīna ir ļoti dzīvespriecīga, man ieinteresēja viņas darbs.”

Ketija: “Es gribu, lai mūsu skolā šādi pasākumi būtu biežāk. Bija interesanti uzzināt ko jaunu par aktrises karjeru.”

Betija: “Man ļoti patika, ka Elīna Vāne bija mūsu skolā. Es vēlos, lai viņa vēl kādu reizi atbrauc uz mūsu skolu. Viņa mums pastāstīja par aktrises karjeru, sapratu, ka tas ir grūti. Viņa ir jauka, aktīva, smieklīga.”

Diāna: “Man ļoti patika, bija forši, smieklīgi un esmu pateicīga par šo iespēju satikties.”

Sagatavoja:

Skaistkalnes vidusskolas kolektīvs

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933