Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Sākoties rudenim, atsākam fiziskās aktivitātes

Kļūstot vēsākam laikam, plānojam atsākt dažādas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības iedzīvotājiem projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”.

Lasīt tālāk ...

Aicinām pieteikties uz nodarbībām “Kids GYM”

Pēc veiksmīgas starta iepriekšējā veselības veicināšanas projekta īstenošanas periodā, turpinām realizēt bezmaksas nodarbības Kids GYM, bērniem vecumā no 4-6 gadiem. Nodarbību laikā tiek stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā. Nodarbības ar sensorās integrācijas elementiem var palīdzēt bērniem, kam ir sensoro procesu traucējumi, kas mēdz izpausties, kā hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, mācīšanās grūtības, bipolāra uzvedība, uzvedības problēmas, autiskā spektra traucējumi un tamlīdzīgas problēmas.

Lasīt tālāk ...

Septembrī atsākas bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības Veselības veicināšanas projekta ietvaros

 

Aicinām iedzīvotājus no 25. Augusta plkst. 10.00 pieteikties bezmaksas ūdens aerobikas nodarbībām Daugmales Multifunkcionālajā Centrā.

Lasīt tālāk ...

Veiksmīgi aizvadīta nometne “Aktīvais novadnieks”


Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos” (turpmāk – projekts) ietvaros no 27.jūnija - 1.jūlijam tika rīkota bezmaksas diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”. Nometnes dalībnieki – bērni un jaunieši vecumā no 11 -18 gadiem, t.sk., no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Lasīt tālāk ...

Arī šogad aicinām pieteikties bezmaksas nometnei “Aktīvais novadnieks”

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) ietvaros no 27.jūnija - 1.jūlijam tiek rīkota bezmaksas diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”. Nometnes dalībnieki – bērni un jaunieši vecumā no 11 -18 gadiem, t.sk., no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Lasīt tālāk ...

Veselības veicināšanas aktivitātes vasarā

Arī vasaras mēnešos iedzīvotājiem būs pieejamas bezmaksas aktivitātēs. Turpināsim dejot Zumbas solī gan jūnijā, gan jūlijā ik pirmdienu plkst. 20:00 un trešdienu plkst. 19:00, Vecumnieku sporta skolā, Rīgas ielā 45.

Lasīt tālāk ...

Ar 13. aprīli atsākas bezmaksas zumbas nodarbības

Projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros turpinām Zumbas nodarbības Vecumnieku sporta skolā, Rīgas iela 45, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933. Plānotās norises dienas pirmdienās plkst. 20:00 un trešdienās plkst. 19:30.

Lasīt tālāk ...

Aizritējusi nodarbība vecākiem “Mazo lietu nozīme”

 

Marta vidū pavasarīgās noskaņās biedrības “7 maņas” telpās tika organizēta nodarbība vecākiem “Mazo lietu nozīme”, kur psihologa Gundegas Kozlovas vadībā dalībniekiem bija iespēja radoši izpausties, iegūstot zināšanas par spēlēm un dažādiem eksperimentiem, ko var darīt ar bērnu mājas apstākļos. Tādā veidā stimulējot mazuļu maņas un sajūtas un veicinot bērna attīstību.

Lasīt tālāk ...

Aicinām uz bezmaksas nodarbībām

ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros arī martā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties bezmaksas ūdens aerobikas nodarbībās Daugmales multifunkcionālajā centrā, kā arī vingrot attālināti fitnesa un fizioterapijas treniņos.

Lasīt tālāk ...

Fizioterapijas un fitnesa nodarbības turpināsies attālinātā režīmā

Informējam, ka projekta Nr.9.2.4.2/16/I/037 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos” ietvaros fizioterapijas un fitnesa nodarbības turpināsies attālināti - ZOOM platformā.

Lasīt tālāk ...

Ūdens aerobikas nodarbības ir atceltas līdz 15.novembrim

No 21.oktobra līdz 15.novembrim ir atceltas ūdens aerobikas nodarbības valstī noteikto ierobežojumu dēļ Covid-19 izplatības mazināšanai!

Tiklīdz ierobežojumi tiks atcelti, nodarbību dalībnieki, kas pieteicās ūdens aerobikas nodarbībām novembra mēnesim, tiks informēti personīgi par turpmāko aktivitāšu norisi!

Lasīt tālāk ...

Aicinām piedalīties attālinātās fizioterapijas un fitnesa nodarbībās

Sakarā ar ierobežojumiem valstī, no 25.oktobra fizioterapijas un fitnesa nodarbības projekta Nr.9.2.4.2/16/I/037 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos” ietvaros notiks attālināti ZOOM platformā.

Lasīt tālāk ...

Aicinām uz bezmaksas nodarbībām

Aicinām iesaistīties Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitātēs.

Lasīt tālāk ...

14.oktobrī aicinām apmeklēt bezmaksas nodarbību “Mazo lietu nozīme”

14.oktobrī, plkst. 17:30 Vecumnieku veselības centrā (“Kids gym” telpās) interesenti tiek aicināti uz nodarbību “Mazo lietu nozīme”, kuras laikā jebkuram interesentam būs iespēja iegūt praktiskas un teorētiskas zināšanas par spēlēm, darbībām, eksperimentiem, ko var darīt ar bērnu mājas apstākļos, lai stimulētu viņu maņas un sajūtas. Tāpat būs iespēja praktiski piedalīties sensoro spēļu un priekšmetu izgatavošanā, ko pēc tam var atkārtot kopā arī bērniem.

Lasīt tālāk ...

Oktobrī iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmeklēt bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros iedzīvotājiem oktobrī tiek dota iespēja apmeklēt bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības Daugmales Multifunkcionālajā Centrā. Nodarbības vadīs sertificēta ūdens aerobikas trenere Daina Moroza.

Lasīt tālāk ...

Aicinām pieteikties uz nodarbībām “Kids GYM”

1 NAP ESF 11

Vecumnieku novada dome realizē projektu “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037. Projekta ietvaros bērniem vecumā no 4 – 6 gadiem ir iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās Kids Gym. Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā. Nodarbības ar sensorās integrācijas elementiem var palīdzēt bērniem, kam ir sensoro procesu traucējumi, kas mēdz izpausties, kā hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, mācīšanās grūtības, bipolāra uzvedība, uzvedības problēmas, autiskā spektra traucējumi un tamlīdzīgas problēmas.

Lasīt tālāk ...

Veiksmīgi aizritējusi nometne “Aktīvais novadnieks”

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) ietvaros no 7.augusta - 11.augustam tika rīkota bezmaksas diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”. Nometnes dalībnieki – bērni un jaunieši vecumā no 11 -18 gadiem, t.sk., no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Lasīt tālāk ...

Aicinām pieteikties bezmaksas nometnei “Aktīvais novadnieks”

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) ietvaros no 7.augusta - 11.augustam tiek rīkota bezmaksas diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”. Nometnes dalībnieki – bērni un jaunieši vecumā no 11 -18 gadiem, t.sk., no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Lasīt tālāk ...

No 7.jūnija tiks organizētas attālinātas fizioterapijas nodarbības

No 7.jūnija trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās tiks organizētas attālinātas fizioterapijas nodarbības ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Jaunumi par zumbas nodarbībām

1 NAP ESF 1

Pašvaldībā informē, ka lielā pieprasījuma dēļ, ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros, no 31.maija bezmaksas zumbas nodarbības notiek sekojošā kārtībā:

Lasīt tālāk ...

Projekta ietvaros no 26.maija tiek organizētas zumbas nodarbības

1 NAP ESF 1

Vecumnieku novada dome īsteni Eiropas Sociālā fonda projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037.
Atbilstoši normatīvo aktu prasībām, fizisko aktivitāšu nodarbības var notikt ārpus telpām, ievērojot nosacījumu, ka vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti pulcējas ne vairāk kā 20 personas (neskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus).

Lasīt tālāk ...

Aicinām piedalīties aptaujā

Pašvaldība ir sagatavojusi aptaujas anketu par veselības veicināšanas projekta aktivitāšu iesviešanu COVID19 ierobežojumu laikā.
Vēlamies noskaidrot, vai iedzīvotājiem būtu vēlme piedalīties attālinātās nodarbībās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ kavējās projekta ieviešana

Vecumnieku novada Dome informē, ka valstī izsludinātās ārkārtas situācijas un ierobežojumu dēļ ir aizkavējusies Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā» Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu ieviešana. Atbilstoši līguma nosacījumiem, tika plānots, ka aktivitātes uzsāksies ar 2021.gada janvāri.

Lasīt tālāk ...

Veselības veicināšanas projekta aktivitāšu ieviešana pandēmijas laikā atcelsies

1 NAP ESF

Vecumnieku novada Dome 2017.gada aprīlī uzsāka Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā» Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu īstenošanu. Projekta aktivitātes notika 38 mēnešus. Šajā laikā īstenoti vairāki ar veselības veicināšanu un slimību profilaksi saistīti pasākumi. Piešķirtais finansējums aktivitāšu īstenošanai –106 895,00 EUR. Minētajā projekta īstenošanas periodā tika izlietots 105 643,55 EUR.

Lasīt tālāk ...

Veselības veicināšanas projektam būt

Vecumnieku novada Dome 2017.gada aprīlī uzsāka Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā» Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu īstenošanu. Projekta aktivitātes notika 38 mēnešus. Šajā laikā īstenoti vairāki ar veselības veicināšanu un slimību profilaksi saistīti pasākumi. Piešķirtais finansējums aktivitāšu īstenošanai –106 895,00 EUR. Minētajā projekta īstenošanas periodā tika izlietots 105 643,55 EUR liels finansējums – no ESF (85%) un valsts budžeta līdzekļiem (15%).

Lasīt tālāk ...

Aicinām piedalīties aptaujā par ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” īstenotajiem pasākumiem

Aptauja

Vecumnieku novada domes attīstības - plānošanas nodaļa aicina piedalīties aptaujā par ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) īstenotajiem pasākumiem Vecumnieku novadā.

Lasīt tālāk ...

Noslēgusies projekta īstenošana

1 NAP ESF copy

Vecumnieku novada dome 2017.gada aprīlī uzsāka Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu īstenošanu.

Lasīt tālāk ...

2020.gadā turpināsies veselības veicināšanas projekta ieviešana

1 NAP ESF

Vecumnieku novada dome 2017.gada aprīlī uzsāka ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu īstenošanu. Projekta ietvaros ir realizētas vairākas ar veselības veicināšanu un slimību profilaksi saistītas aktivitātes.Iedzīvotājiem tika piedāvātas bezmaksas informatīvās lekcijas, kā arī dažādas, ar fiziskajām aktivitātēm saistītas nodarbības – zumba, nūjošana, fizioterapija, peldēšanas nodarbības, ūdens aerobika, joga, nometnes bērniem, nodarbības Kids Gym, nodarbības – fiziskās aktivitātes kā medikaments u.c. Visas projektā paredzētās aktivitātes ir īstenotas noteiktā laikā un apjomā.

Lasīt tālāk ...

Noslēgusies nometne Veselīgais novadnieks

1 NAP ESF

Ir noslēgusies vasara un līdz ar to nometņu sezona. Eiropas Savienības ESF projekta  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros, šogad notika trešā un pēdējā nometne “Veselīgais novadnieks”, kurā piedalījās 35 jaunieši vecumā no 11 – 18 gadu vecumam.

Lasīt tālāk ...

14.septembrī iedzīvotāji aicināti uz Veselības dienu

1 NAP ESF 1

14.septembrī Vecumnieku tautas namā visi interesenti aicināti iesaistīties Veselības dienā, kas tiek organizēta ESF projekta  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037.

Lasīt tālāk ...

Septembrī visi interesenti aicināti uz zumbas nodarbībām

1 NAP ESF 3

Pašvaldība ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros, laika posmā no 2017.gada aprīļa – 2018.gada decembrim, novada iedzīvotājiem nodrošināja zumbas nodarbības.

Lasīt tālāk ...

Notiks nodarbības par bērnu garīgās veselības aprūpi

1 NAP ESF 3

3.septembrī plkst.17.00 Vecumnieku tautas namā visi interesenti tiek aicināti uz bezmaksas informatīvo lekciju “Bērnu garīgās veselības aprūpe”. Katrs bērns ir unikāls ar savām spējām un personību, tās veidošanu ir ietekmējuši dažādi faktori – vide, ģimene, fiziskais un garīgais veselības stāvolis.

Lasīt tālāk ...

Septembrī un oktobrī iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmeklēt peldbaseinu

1 NAP ESF 5

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem septembrī un oktobrī tiek dota iespēja apmeklēt bezmaksas peldēšanas, t.sk. ūdens aerobikas, nodarbības Daugmales multifunkcionālajā centrā.

Lasīt tālāk ...

Noslēgusies nometne “Aktīvais novadnieks”

1 NAP ESF 1

Ir aizritējis jau gads, kopš iepriekšējās nometnes “Aktīvais novadnieks” rīkošanas. Pateicoties Vecumnieku novada domes dalībai ESF “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037, 35 bērni un jaunieši no Vecumnieku novada, varēja piedalīties bezmaksas 5 dienu nometnē. Transportu, lai bērni un jaunieši nokļūtu uz/no nometni, nodrošināja Vecumnieku novada dome.

Lasīt tālāk ...

Fizisko aktivitāšu diena “Esi aktīvs, esi vesels!” Vecumniekos

1 NAP ESF 1

29.jūnijā plkst.11 ikviens ir aicināts piedalīties fizisko aktivitāšu dienā “Esi aktīvs, esi vesels!” Vecumniekos, Vecumnieku tautas namā un parkā. Pasākuma programmā paredzētas vairākas aktivitātes gan lieliem, gan maziem – orientēšanās, izjādes ar zirgiem, izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu, dziļās muskulatūras vingrinājumi u.c. aktivitātes.

Lasīt tālāk ...

15.jūnijā iedzīvotāji aicināti uz Veselības dienu

1 NAP ESF 1

15.jūnijā Skaistkalnes tautas namā visi interesenti aicināti iesaistīties Veselības dienā, kas tiek organizēta ESF projekta  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037. Veselības dienas ietvaros tiek plānotas izglītojošas lekcijas un praktiskas nodarbības par sirds veselību, onkoloģijas profilakses pasākumiem un kā to ietekmē fiziskās aktivitātes, kā arī par veselīgu uztura nozīmi uz organismu.

Lasīt tālāk ...

Aicinām pieteikties vasaras nometnēm

1 NAP ESF copy copy copy

Jūlijā un augustā Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem, t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, vecumā no 11 – 18 gadiem, tiek piedāvāta iespēja piedalīties divās 4 diennakšu bezmaksas nometnēs, kas tiek īstenotas ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037.

Lasīt tālāk ...

Kurmenē un Stelpē notiks nūjošanas nodarbības

1 NAP ESF

Maijā Kurmenes un Stelpes pagastos Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiks organizētas bezmaksas nūjošanas nodarbības. Nodarbības vadīs sertificēta nūjošanas instruktore Zane Grava, kas nodarbību apmeklētājiem mācīs pareizu nūjošanas tehniku. Kopā plānotas 2 nodarbības Kurmenes un 2 nodarbības Stelpes pagastos.

Lasīt tālāk ...

Aprīlī noslēgsies jogas un fizioterapijas nodarbības

1 NAP ESF copy

ESF projekta  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros, Vecumnieku novada dome iedzīvotājiem nodrošina bezmaksas nodarbības un lekcijas. Projekts aktivitātes tiek iesviestas no 2017.gada aprīļa līdz 2019.gada decembrim. Vēlos informēt, ka aprīlī noslēgsies fizioterapijas un jogas nodarbības, jo ir sasniegts plānotais nodarbību skaits, kas tiek finansēts no ESF projekta. Aprīlī notiks 2 fizioterapijas nodarbības un 2 jogas nodarbības (1 nodarbība Skaistkalnē un 1 nodarbība Vallē), nodarbību datumus skatīt tabulā.

Lasīt tālāk ...

Piesakies uz bezmaksas nodarbībām “Kids GYM”

ajaskdgmcfgas

Vecumnieku novada dome realizē projektu  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros no 2017.-2019. gadam  katru gadu 8-10 bērniem būs iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās "Kids Gym". Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā.

Lasīt tālāk ...

Aicinām uz bezmaksas informatīvajām lekcijām un nodarbībām

1 NAP ESF copy copy copy copy copy

Aicinām visus interesentus apmeklēt bezmaksas informatīvās lekcijas “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna”, kuras vadīs psiholoģe Gundega Kozlova. Lekciju laikā iedzīvotājiem tiks sniegts priekšstats un vēlme attīstīt iemaņas, kas ļautu pārvarēt emocionālās grūtības saskarsmē, risināt ar akūto stresu saistītās situācijas, tiks runāts par “izdegšanas” riskiem, kā arī, kas ir vardarbība, stress, stresa vadība, emociju regulācija, u.c.

Lasīt tālāk ...

Tiek organizēta nodarbība pieaugušam personām garīgās veselības stiprināšanai

1 NAP ESF copy copy copy copy copy copy copy

Lai veicinātu pieaugušajiem veselīgu dzīves veidu un garīgās veselības stiprināšanu, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros,  š.g. 1.martā un 29.martā Vecumnieku novadā, tiks organizētas informatīvi izglītojošas un praktiskas nodarbības, kuru laikā tiks sniegta  informācija par stresa mazināšanu un izdegšanas profilaksi, fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz psihisko veselību, psihosomatiskajām saslimšanām un to atpazīšanu, u.c. aktivitātes.

Lasīt tālāk ...

Kurmenē notiks lekcija “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna

1 NAP ESF copy copy copy

Š.g. 26.februārī, plkst.17.00, Kurmenes tautas namā visi interesenti tiek aicināti uz bezmaksas informatīvo lekciju “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna”, kuru vadīs psiholoģe Gundega Kozlova. Lekcijas laikā iedzīvotājiem tiks sniegts priekšstats un vēlme attīstīt iemaņas, kas ļautu pārvarēt emocionālās grūtības saskarsmē, risināt ar akūto stresu saistītās situācijas, tiks runāts par “izdegšanas” riskiem, kā arī, kas ir vardarbība, stress, stresa vadība, emociju regulācija, u.c.

Lasīt tālāk ...

Zumbas nodarbībām būt

1 NAP ESF 3

Priecīga ziņa – zumbas nodarbības turpināsies arī 2019.gadā!
Pašvaldība ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros, laika posmā no 2017.gada aprīļa – 2018.gada decembrim, novada iedzīvotājiem nodrošināja bezmaksas zumbas nodarbības. Īstenojot projekta aktivitātes, projekta budžetā bija radies ietaupījums, līdz ar to, veicot Līguma grozījumus, ietaupītais finansējums tika novirzīts zumbas nodarbību organizēšanai 2019.gadā.

Lasīt tālāk ...

Bārbelē notiks lekcijas “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna”

1 NAP ESF copy copy copy copy

Š.g. 5. februārī, plkst.17.00, Bārbeles tautas namā visi interesenti tiek aicināti uz bezmaksas informatīvo lekciju “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna”, kuru vadīs psiholoģe Gundega Kozlova. Lekciju laikā iedzīvotājiem tiks sniegts priekšstats un vēlme attīstīt iemaņas, kas ļautu pārvarēt emocionālās grūtības saskarsmē, risināt ar akūto stresu saistītās situācijas, tiks runāts par “izdegšanas” riskiem, kā arī, kas ir vardarbība, stress, stresa vadība, emociju regulācija, u.c.

Lasīt tālāk ...

Aicinām iesaistīties nodarbībās

1 NAP ESF copy

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts). Projekta ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt sekojošas nodarbības bez maksas:

Lasīt tālāk ...

Lekcijas jaunajiem un topošajiem vecākiem

ar 31 okt

2018. gada 5. novembrī plkst.17.00 Bārbeles tautas namā ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta bezmaksas lekcija “Perinatālā un neonatālā perioda veselības aprūpe”. Lekciju vadīs vecmāte, Veselības zinātņu bakalaurs māszinībās, Latvijas Vecmāšu asociācijas valdes locekle Inese Kampusa.

Lasīt tālāk ...

Nodarbības ar sensorās integrācijas elementiem “Kids GYM”

1 NAP ESF copy

Vecumnieku novada dome realizē projektu  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros no 2017.-2019. gadam  katru gadu 8-10 bērniem būs iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās "Kids Gym". Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā.

Lasīt tālāk ...

Vecumniekos un Bārbelē notiks veselības veicināšanas pasākumi

1 NAP ESF

23.septembrī plkst.11.00 visi interesenti tiek aicināti uz Rudens velobraucienu, kas vīsies Valles pagasta virzienā. Pulcēšanās velobraucienam būs pie veikala “Pīlādzis” Vecumniekos. Informējam, ka tiem, kam nav sava velosipēda ir

Lasīt tālāk ...

Septembrī atsāksies bezmaksas nodarbības

bilde

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts).

Sākot ar septembri, Vecumnieku novada iedzīvotājiem, tiek piedāvāta iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības, kas tiek finansētas no projekta līdzekļiem:

Lasīt tālāk ...

Noslēgusies nometne “Aktīvais novadnieks”

logo

Biedrības "Odikozāra" organizētajā nometnē "Aktīvais novadnieks", kas norisinājās no 23.-27. jūlijam viesu namā “Satekas”, piedalījās 35 Vecumnieku novada bērni vecumā no 11-18 gadiem. Nometnē piedalījās bērni no Vecumniekiem, Misas, Skaistkalnes, Bārbeles, Valles, Gaismas, Kurmenes.

Lasīt tālāk ...

Par personas datu apstrādi ESF projekta ietvaros

14 20 ESF copy

Vecumnieku novada dome īsteno ESF projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037. Lai nodrošinātu projekta noteikumu ievērošanu, jānodrošina apmeklētāju uzskaite. Uzskaite tiek veikta, aizpildot anketas, kas katram dalībniekam, apmeklējot nodarbību, ir jāaizpilda vienu reizi. Ierodoties uz nodarbību atkārtoti, dalībnieks parakstās reģistrācijas lapās. Lai nodrošinātu personas datu apstrādi, sniedzam sekojošu informāciju.

Lasīt tālāk ...

Fizisko aktivitāšu diena “Esi aktīvs, esi vesels!” Skaistkalnē

ir

9. jūnijā plkst. 11.00 ikviens ir aicināts piedalīties fizisko aktivitāšu dienā “Esi aktīvs, esi vesels!” Skaistkalnē, Skaistkalnes tautas namā un parkā. Pasākuma programmā paredzētas vairākas aktivitātes gan lieliem, gan maziem – orientēšanās, izjādes ar zirgiem, izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu, dziļās muskulatūras vingrinājumi u.c. aktivitātes. Fizisko aktivitāšu dienu organizē Biedrība “Jauniešu klubs “Ideja”” ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros. Pasākums ir bezmaksas!

Lasīt tālāk ...

Vasarā tiks organizētas nometnes bērniem un jauniešiem

1 NAP ESF copy copy

Jūlijā un augustā Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, vecumā no 11 – 18 gadiem, tiks piedāvāta iespēja piedalīties 4 diennakšu bezmaksas nometnēs.

Lasīt tālāk ...

Vecumniekos notiks ģimeņu velobrauciens

ii

27. maijā plkst. 11.00 visi interesenti tiek aicināti uz ģimeņu velobraucienu. Velobrauciena garums tiek plānots 30 km, un tas vīsies caur Zvirgzdes mežiem, informē sporta darba organizators Ivars Sproģis. Velobrauciena dalībniekus ar dziesmām uzmundrinās Vecumnieku novada koris “Via Stella” un dziedošais aktieris Juris Hiršs. Par drošību, sportiskajām aktivitātēm un cienastu pēc brauciena parūpēsies Vecumnieku novada dome.

Lasīt tālāk ...

Bārbelē un Vallē notiks nūjošanas nodarbības

att

Maijā un jūnijā Bārbeles un Valles pagastos Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiks organizētas bezmaksas nūjošanas nodarbības. Nodarbības vadīs sertificēta nūjošanas instruktore Zane Grava, kas nodarbību apmeklētājiem mācīs pareizu nūjošanas tehniku. Kopā plānotas 4 nodarbības Bārbeles un 4 nodarbības Valles pagastos.

Lasīt tālāk ...

Iedzīvotāji aktīvi iesaistās projekta aktivitātēs

1 NAP ESF copy

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ieviešana tika uzsākta 2017. martā, kad pašvaldība parakstīja Vienošanos ar Centrālās finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk – CFLA) par projekta ieviešanu. Projekta aktivitātes pašvaldība sāka ieviest 2017. gada aprīlī. Ir pagājis gads, un projekta ieviešana norisinās veiksmīgi, tiek īstenotas vairākas aktivitātes gan veselības veicināšanas, gan slimību profilakses jomā. Jāpiebilst, ka iedzīvotāji vislabprātāk apmeklē veselības veicināšanas aktivitātes – fizioterapijas, jogas, zumbas, peldēšanas, nūjošanas, “Kids gym” u.c. nodarbības, slimību profilakses pasākumi, kas ir izglītojošās un informatīvās lekcijas, tiek apmeklētas kūtrāk.

Lasīt tālāk ...

Notiks bezmaksas nodarbības – fiziskās aktivitātes kā medikaments

1 NAP ESF

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizētas nodarbības “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”. Nodarbības notiks:
10. aprīlī plkst.18.00 Valles vidusskolas sporta zālē;
17. aprīlī plkst.18.00 Skaistkalnes tautas namā;
24. aprīlī plkst.18.00 Kurmenes tautas namā.

Lasīt tālāk ...

Aicina uz lekciju par onkoloģiskajām saslimšanām

attels copy

26. martā, plkst. 18.00 Skaistkalnes tautas namā ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta lekcija par onkoloģiskajām saslimšanām.

Lasīt tālāk ...

Notiks bezmaksas nodarbības bērniem ar sensorās integrācijas elementiem

attelsVecumnieku novada dome realizē projektu  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros no 2017.-2019. gadam  katru gadu 8-10 bērniem būs iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās "Kids Gym". Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas jaunajiem un topošajiem vecākiem

1 NAP ESF copy copy

2018. gada 27. martā plkst.17.00 Valles pagasta pārvaldē ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta bezmaksas lekcija “Perinatālā un neonatālā perioda veselības aprūpe”. Lekciju vadīs vecmāte, Veselības zinātņu bakalaurs māszinībās, Latvijas Vecmāšu asociācijas valdes locekle Inese Kampusa.

Lasīt tālāk ...

Vallē notiks bezmaksas nodarbības – fiziskās aktivitātes kā medikaments

Š.g. 13. martā, plkst. 18.00 Valles pagasta pārvaldē ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta nodarbība “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”. Nodarbības vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko.

Lasīt tālāk ...

Veiksmīgi turpinās projekta ieviešana

logo

 

Vecumnieku novada dome 2017. gada martā parakstīja vienošanos par ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 īstenošanu. 2017. gada aprīļa mēnesī tika uzsākta projekta ieviešana.

Lasīt tālāk ...

Tiek organizētas lekcijas par veselīga uztura nozīmi

Vecumnieku novada dome īsteno ESF projektu “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros iedzīvotājiem tiek piedāvāti dažādi praktiski un informatīvi pasākumi veselības veicināšanas jomā.

12. februārī, plkst. 18.00 Vecumnieku tautas namā un 19. februārī, plkst. 18.00 Bārbeles tautas namā, iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas lekciju “Veselīgs uzturs mūsu ikdienā”. Lekcijas vadīs biedrība „Baltic Nutrition and Health federation”. Pasākuma ietvaros iedzīvotājiem tiks sniegta informācija par sekojošam tēmām:

 • Veselīga uztura ieteikumi dažādām vecuma grupām.
 • Veselīga uztura receptes.
 • Diētas ieteikumi sirds - asinsvadu un onkoloģisko slimību profilaksei.
 • Praktiski ieteikumi ķermeņa svara korekcijai.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Decembrī aicinām uz bezmaksas nodarbībām un lekcijām

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts).

Projekta ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt sekojošas nodarbības bez maksas:

Nosaukums

Laiks

Vieta

Piezīmes

INFORMATĪVĀ LEKCIJA “PERINATĀLĀ UN NEONATĀLĀ PERIODA VESELĪBAS APRŪPE”

06.12.2017. plkst. 15.00

Vecumnieku tautas nams

Atvērtās grupas lekcija, pieteikšanās nav nepieciešama.

Lekciju vadīs vecmāte, Veselības zinātņu bakalaurs māszinībās, Latvijas Vecmāšu asociācijas valdes locekle Inese Kampusa.

 

NODARBĪBU CIKLS “FIZISKĀS AKTIVITĀTES KĀ MEDIKAMENTS”

08.12.2017. plkst.18.00

Vecumnieku novada Domes sporta skola

Nodarbības paredzētas 2 daļās: 1. daļā tiks nodrošināta teorētiskā daļā, 2. daļā – tiks demonstrēti vingrojumi.

Nodarbību dalībniekiem jātērpjas ērtā apģērbā un sporta apavos.

Nodarbības ir atvērtās grupu nodarbības, pieteikšanās nav nepieciešama.

Nodarbību vada eroterapeits Rūdolfs Cešeiko.

ZUMBAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 20.00

Vecumnieku vidusskolas sporta zāle, Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš un maiņas sporta apavi.

Nodarbības ir atvērtās grupu nodarbības, pieteikšanās nav nepieciešama.

Nodarbības notiek no 2017. gada aprīļa – maijam un no septembra – decembrim (kopā plānotas 24 nodarbības). 2018. gadā no janvāra – maijam un no septembra – decembrim (kopā plānotas 36 nodarbības).

Nodarbības vada zumbas instruktore Dagnija Bramane.

FIZIOTERAPIJAS NODARBĪBAS

Trešdiena

plkst. 18.30

Vecumnieku tautas nams, Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm).

Nodarbības ir atvērtās grupu nodarbības, pieteikšanās nav nepieciešama.

Nodarbības notiek no 2017. gada aprīļa – maijam un no septembra – decembrim (kopā plānotas 22 nodarbības). 2018. gadā no janvāra – aprīlim un no septembra – decembrim (kopā plānotas 31 nodarbības). 2019. gadā no janvāra – maijam (kopā plānotas 19 nodarbības)

Nodarbības vada fizioterapeite Sandra Čerpakovska.

JOGAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 19.00

Valles pagasta pārvalde, Valles pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm).

Nodarbības ir atvērtās grupu nodarbības, pieteikšanās nav nepieciešama.

Nodarbības notiek no 2017. gada aprīļa – maijam un no septembra – decembrim (kopā plānotas 24 nodarbības). 2018. gadā no janvāra – aprīlim un no septembra - decembrim (kopā plānotas 28 nodarbības). 2019. gadā no janvāra – aprīlim (kopā plānotas 16 nodarbības).

Nodarbības vada jogas instruktore Mārīte Iskrova

Ceturtdiena plkst. 18.30

Skaistkalnes tautas nams, Skaistkalnes pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm).

Nodarbības ir atvērtās grupu nodarbības, pieteikšanās nav nepieciešama.

2017. gada aprīļa – maijam un no septembra – decembrim (kopā plānotas 24 nodarbības). 2018. gadā no janvāra – aprīlim un no septembra - decembrim (kopā plānotas 28 nodarbības). 2019. gadā no janvāra – aprīlim (kopā plānotas 16 nodarbības).

Nodarbības vada jogas instruktore Mārīte Iskrova.

PELDĒŠANAS T.SK. ŪDENS AEROBIKAS NODARBĪBAS

Otrdienās un trešdienās,

No 18.00 – 20.00

Daugmales multifunkcionālais centrs

Pieteikšanās notiek aizpildot pieteikuma anketu Vecumnieku novada domes mājas lapā www.vecumnieki.lv

Otrdienās notiek ūdens aerobikas nodarbības trenera pavadībā, trešdienās – peldēšanas apmācības trenera pavadībā.

Izbraukšana plkst. 16.50 no Vecumnieku novada domes un plkst. 17.00 no veikala “Pīlādzis” (centrā).

Informācija peldbaseina apmeklētājiem: Pamatojoties uz to, ka no iedzīvotājiem saņemam daudz telefona zvanu saistībā ar to, ka dažādu apsvērumu dēļ nepaspēj pieteikties peldbaseina apmeklējumam, Vecumnieku novada dome nosaka ierobežojumu peldbaseina apmeklējumam (publicēts mājas lapā www.vecumnieki.lv 10.11.2017.). Informējam, ka iedzīvotāji, kas piedalījušies 8 un vairāk peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbībās, lūgums, uz nākošajām nodarbībām - nepieteikties! Būsim saprotoši un dosim iespēju apmeklēt nodarbības arī cietiem iedzīvotājiem!

Iedzīvotāji, kas vēlas noskaidrot, cik peldbaseina apmeklējuma reizes ir izmantojuš, zvanīt (darba dienās, darba laikā) Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai, tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Lekcijas jaunajiem un topošajiem vecākiem

2017. gada 6. decembrī plkst.15.00 Vecumnieku tautas namā ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta bezmaksas lekcija “Perinatālā un neonatālā perioda veselības aprūpe”. Lekciju vadīs vecmāte, Veselības zinātņu bakalaurs māszinībās, Latvijas Vecmāšu asociācijas valdes locekle Inese Kampusa.

Lekcijā tiks pārrunāti galvenie jautājumi, kas saistīti ar:

 • grūtniecību,
 • dzemdībām,
 • pēcdzemdību periodu,
 • kā pareizi sagatavoties dzemdībām,
 • kā pieņemt jauno statusu - mamma, tētis,
 • jauno vecāku un vecvecāku savstarpējā saskarsme,
 • kā izveidot pareizu komunikāciju ar jaundzimušo - ēdināšana, ģērbšana, kopšana, kā arī tiks atbildēts uz interesējošiem jautājumiem.

Uz lekciju iepriekš nav jāpiesakās. Tajā aicināti piedalīties topošie un esošie vecāki, kā arī visi interesanti, kuriem tuva šī tēma.

Informējam, ka 2018. gadā lekcijas tiek plānotas Bārbeles un Valles pagastos, sīkāka informācija sekos.

Jautājumu gadījumā zvanīt Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālruni 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Tiek organizēta nodarbība pieaugušam personām garīgās veselības stiprināšanai

Lai veicinātu pieaugušajiem veselīgu dzīves veidu un garīgās veselības stiprināšanu, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros,  š.g. 24. novembrī, plkst. 15.00 “Everti”, Bārbeles pagastā tiks organizētas informatīvi izglītojoša un praktiska nodarbība, kuras laikā tiks sniegta  informācija par stresa mazināšanu un izdegšanas profilaksi, fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz psihisko veselību, psihosomatiskajām saslimšanām un to atpazīšanu, u.c. aktivitātes.

Nodarbībās iedzīvotāji tiks izglītoti par sekojošām tēmām:

 • Kā mēs paši ikdienā varam stiprināt savu garu, miesu un dvēseli, dzīvojot roku rokā ar dabu un Visuma ritmiem.
 • Skaņa, krāsa, smarža, augi un kristāli kā labākie draugi, kas nāk palīgā dažādu saslimšanu, stresa un psihiskās izdegšanas gadījumos.
 • Pirts kā vieta, kas vislabāk un efektīgāk palīdz uzturēt, gan garīgo veselību, gan fizisko.

Nodarbības laikā tiks sniegtas teorētiskās zināšanas un demonstrētas praktiskas iemaņas  par skaņu un kristālu  meditāciju ar čakrafoniem, vibroakustisko masāžu ar kārkla slotiņam, kā arī sniegt teorētisko informāciju par pirts rituāliem (pašpēriena iemaņas, kā izveidot individuālo pirts rituālu u.t.t.).  Nodarbību vadīs sertificēta un ikdienā praktizējoša astroloģe Kristīne Vallere.

Lai pieteiktos dalībai nodarbībās, lūgums zvanīt Dacei Šileikai pa tālr. 29285443. Nodarbībās vietu skaits ierobežots, lūgums dalību nodarbībā pieteikt līdz 23. novembrim.

Aktivitātes tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31.decembris.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Aicina uz nodarbību Bārbelē

Š.g. 27. novembrī, plkst. 17.00 Bārbeles tautas namā ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta nodarbība “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”. Nodarbības vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko.

Nodarbība paredzēta divās daļās – pirmajā daļā lektors sniegs teorētisko informāciju kā uzlabot veselību un 2. daļā tiks demonstrēti praktiski piemēri, kādas aktivitātes iekļaut savā ikdienā, lai fiziskās aktivitātes mūsu veselībai būtu kā medikaments.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās! Nodarbības tiek organizētas kā atvērtās grupas nodarbības, kurās var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni.

8.decembrī nodarbība “Fiziskās aktivitātes kā medikaments” tiks organizēta Vecumnieku pagastā. Sīkāka informācija sekos.

Aktivitātes tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31.decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Aicinām uz lekcijām par onkoloģiskajām saslimšanām

Š.g. 13. novembrī, plkst. 18.00 Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas zālē ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta lekcijas par onkoloģiskajām saslimšanām. Lekcijas ilgums 2.5 h. Nodarbības vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās! Nodarbības tiek organizētas kā atvērtās grupas nodarbības, kurās var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni.

Aktivitātes tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31.decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Izmaiņas peldbaseina apmeklējuma kārtībā

Vecumnieku novada dome no šā gada septembra līdz 2018. gada aprīlim iedzīvotājiem nodrošina iespēju apmeklēt peldēšanas t.sk ūdens aerobikas nodarbības ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros. Pamatojoties uz to, ka no iedzīvotājiem saņemam daudz telefona zvanu saistībā ar to, ka dažādu apsvērumu dēļ nepaspēj pieteikties peldbaseina apmeklējumam, Vecumnieku novada dome nosaka ierobežojumu peldbaseina apmeklējumam.

Informējam, ka iedzīvotāji, kas no septembra līdz novembrim ir piedalījušies 8 un vairāk peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbībās, lūgums, uz nākošajām nodarbībām, t.i. no decembra līdz aprīlim - nepieteikties! Būsim saprotoši un dosim iespēju apmeklēt nodarbības arī cietiem iedzīvotājiem!

Iedzīvotāji, kas vēlas noskaidrot, cik peldbaseina apmeklējuma reizes ir izmantojuši no septembra līdz novembrim, zvanīt Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai, tālr. 63920596.

Atgādinām, ka pieteikšanās peldbaseina apmeklējumam notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama pašvaldības mājas lapā www.vecumnieki.lv. Peldbaseina apmeklējumam projekta ietvaros tiek nodrošināts bezmaksas transports Vecumnieki – Daugmale - Vecumnieki.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31.decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596..

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Iedzīvotāji aktīvi iesaistās projekta aktivitātēs

Pašvaldība šī gada martā uzsāka ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 īstenošanu. Projekta mērķis ir nodrošināt pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga aktivitātes. Lai sasniegtu projektā izvirzīto mērķi, iedzīvotājiem tiek nodrošinātas dažādas aktivitātes veselības veicināšanai un slimību profilaksei.

Iedzīvotājiem tiek piedāvātas sekojošas bezmaksas nodarbības:

 • Joga Skaistkalnē (nodarbības notiek ceturtdienās Skaistkalnes tautas namā);
 • Joga Vallē (nodarbības notiek pirmdienās Valles pagasta pārvaldē);
 • Fizioterapijas nodarbības Vecumniekos (nodarbības notiek trešdienās Vecumnieku tautas namā);
 • Zumbas nodarbības Vecumniekos (nodarbības notiek pirmdienās Vecumnieku vidusskolas sporta zālē);
 • Peldēšanas t.sk.ūdens aerobikas nodarbības (otrdienās notiek ūdens aerobikas nodarbības un trešdienās peldēšanas nodarbības. Aktivitāte tiek īstenota Daugmales multifunkcionālajā centrā);
 • Kids Gym nodarbības bērniem ar sensorās integrācijas elementiem (nodarbības notiek Veselības centrā);
 • Nūjošanas apmācības nodarbības (šogad nodarbības notika Skaistkalnē un Vecumniekos, 2018. un 2019. gadā nodarbības plānotas Kurmenes, Stelpes, Bārbele un Valles pagastos).

Projektā tiek plānotas vairākas informatīvās un praktiskās lekcijas, piemēram, lekcijas par onkoloģiskajām saslimšanām, izglītojošo nodarbību cikls skolās par tēmu “Atkarību mazināšana un profilakse”, lekcija jaunajiem un topošajiem vecākiem “Perinatālā un neonatālā perioda veselības aprūpe”, nodarbību cikls “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”, u.c. pasākumi. Sīkāka informācija par pasākumu datumiem sekos!

Projekta ieviešanas noteikumi paredz, ka laika periodā līdz 2019. gada decembrim, kas ir projekta īstenošanas termiņš, projektā jāiesaista 1793 iedzīvotāji (unikālie apmeklētāji).

Šobrīd apmeklētākās un pieprasītākās ir peldēšanas t.sk.ūdens aerobikas nodarbības. Otrdienās tiek piedāvāta ūdens aerobika, kad dāmas atraktīvas treneres pavadībā veic dažādus vingrinājumus. Savukārt trešdienās uz peldēšanas nodarbībām aktīvi piesakās gan bērni, gan pieaugušie. Tie, kas nevēlas izmantot trenera pakalpojumus, var peldēties un izmantot ūdens masāžas rīkus, ko nodrošina pakalpojuma sniedzējs. Informējam, ka bērnus vecumā līdz 14 gadiem uz peldēšanas nodarbībām pavada pilngadīga persona! Pieteikšanās peldbaseina apmeklējumam notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama pašvaldības mājas lapā www.vecumnieki.lv. Peldbaseina apmeklējumam projekta ietvaros tiek nodrošināts bezmaksas transports Vecumnieki – Daugmale – Vecumnieki.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš ir 2019. gada 31.decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

No septembra iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmeklēt peldbaseinu Daugmalē

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmeklēt bezmaksas peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbības.

Veicot iepirkuma procedūru, atbilstoši Publisko iepirkuma likumam, tika noskaidrots pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošinās iespēju novada iedzīvotājiem apmeklēt peldēšanas t.sk ūdens aerobikas nodarbības. Š.g. 13.septembrī tika parakstīts līgums ar Daugmales pamatskolu, kas nodrošinās pakalpojuma sniegšanu. Ūdens aerobikas un peldēšanas nodarbības notiks Daugmales multifunkcionālajā centrā.

Informējam, ka nodarbības tiek plānotas 2 reizes nedēļā – otrdienās un trešdienās no plkst. 18.00 – 20.00, laika posmā no 2017. gada septembra – 2018. gada aprīlim. Otrdienās tiek piedāvāta iespēja piedalīties ūdens aerobikas nodarbībās, savukārt trešdienās būs iespēja apgūt peldēšanas prasmes sertificēta peldēšanas trenera pavadībā. Peldbaseins vienā apmeklējuma reizē tiks nodrošināts 35 personām.

Pieteikšanās peldbaseina apmeklējumam notiks reģistrējoties elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu. Aizpildot pieteikuma anketu, jāatzīmē datums, kurā vēlaties apmeklēt peldbaseinu. Gadījumā, ja kaut kādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības atzīmētajā datumā, lūgums, ziņot savlaicīgi.

Septembra mēnesī peldbaseina apmeklējumi paredzēti sekojošos datumos:

19. septembris no plkst. 18.00 – 20.00 pieejams ūdens aerobikas treneris

20. septembris no plkst. 18.00 – 20.00 pieejams peldēšanas apmācības treneris

26. septembris no plkst. 18.00 – 20.00 pieejams ūdens aerobikas treneris

27. septembris no plkst. 18.00 – 20.00 pieejams peldēšanas apmācības treneris

Lai nodrošinātu iedzīvotāju nokļūšanu uz/no peldbaseinu, projekta ietvaros tiks nodrošināts bezmaksas transports. Izbraukšana un peldbaseinu plkst.17.00., tikšanās vieta - centrā pie t/c “Pīlādzis”.

Informējam, ja no iedzīvotājiem būs liela atsaucība, peldbaseina apmeklējums tiks plānots periodiski, tas nozīmē, ka katru mēnesi brauks cita pagasta iedzīvotāji, tādējādi nodrošinot iespēju piedalīties nodarbībās visiem novada iedzīvotājiem. Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 nosacījums ir tāds, ka laika posmā no 2017. gada marta līdz 2019. gadam pašvaldībai projekta aktivitātēs jāiesaista 1793 novada iedzīvotāji (unikālie apmeklētāji).

Šobrīd līgums ar Daugmales pamatskolu ir noslēgts līdz 2018. gada aprīlim. Pašvaldība informē, ka projekta ietvaros peldbaseina apmeklējums tiks nodrošināts arī 2018. gadā (no janvāra – aprīlim un no septembra – decembrim) un 2019. gadā (no janvāra – aprīlim un no septembra – oktobrim).

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596 vai 29285443.

Pirms peldbaseina apmeklējuma, lūgums, iepazīties ar baseina lietošanas noteikumiem: http://www.daugmalemc.lv/lv/baseins/

PIETEIKTIES PELDBASEINA APMEKLĒJUMAM: ŠEIT

 

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Projekta ietvaros Vecumnieku novada bērni un jaunieši piedalījās divās nometnēs

Vecumnieku novada dome 2017. gada martā uzsāka ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 īstenošanu. Projekta mērķis - nodrošināt pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga aktivitātes.

Projekta ietvaros paredzētas vairākas aktivitātes, kas saistītas ar slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumiem.

Laika posmā no 3. līdz 7. jūlijam tika organizēta diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”, tādējādi veicinot bērnu un jauniešu izpratni par aktīvu un veselīgu dzīves veidu. Savukārt augusta sākumā tika organizēta diennakts nometne “Veselīgais novadnieks”, kuras mērķis bija nometnes dalībnieku uzmanību pievērst veselīgam dzīves veidam. Katrā no nometnē piedalījās 35 bērni un jaunieši vecumā no 11 – 18 gadiem. Nometnes organizators tika noskaidrots veicot iepirkuma procedūru, atbilstoši Publikā iepirkuma likumam. Gan nometni “Aktīvais novadnieks”, gan “Veselīgais novadnieks” organizēja biedrība “Odikozāra”. Nometņu laikā bērni un jaunieši iepazinās ar tādām interesantām nodarbībām kā orientēšanās labirintā ar elektroniskiem kontrolpunktiem, “Paintball” spēle, supošanas aktivitāte, tika organizēts pārgājiens, jāsanas nodarbības, zumbas deja, estētiskais kosmetologs, sarunas ar  psihologu un uztura speciālistu u.c. aktivitātes. Dalība nometnē bērniem un jauniešiem bija bez maksas, jo visi izdevumi tika segti no ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 līdzekļiem.

Informējam, ka bezmaksas nometnes tiks organizētas arī 2018. un 2019. gada vasarā.

Nometne "Veselīgais novadnieks"
Foto: Biedrība "Odikozāra"

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Iespēja piedalīties nodarbībās

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts).

Projekta ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt sekojošas nodarbības bez maksas:

Nosaukums

Laiks

Vieta

Piezīmes

ZUMBAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 20.00

(pirmā nodarbība notiks 4. septembrī)

2017. gadā nodarbības plānotas no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz maijam un no septembra līdz decembrim

Vecumnieku novada Domes sporta skola, Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš un maiņas sporta apavi.

FIZIOTERAPIJAS NODARBĪBAS

Trešdiena plkst. 18.30

(pirmā nodarbība notiks 6. septembrī)

2017. gadā nodarbības plānotas no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra līdz maijam

Vecumnieku tautas nams (lielā zāle), Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

JOGAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 19.00

(pirmā nodarbība notiks 4. septembrī)

2017. gadā nodarbības plānotas no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra līdz aprīlim.

Valles pagasta pārvalde, Valles pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

Ceturtdiena plkst. 18.30

(pirmā nodarbība notiks 7. septembrī)

2017. gadā nodarbības plānotas no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra līdz aprīlim.

Skaistkalnes tautas nams, Skaistkalnes pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

Ar 2017. gada septembri tiks organizētas nūjošanas nodarbības instruktora pavadībā Vecumnieku un Skaistkalnes pagastos. Nodarbības vadīs sertificēta nūjošanas instruktore Zane Grava, kas nodarbību apmeklētājiem mācīs pareizu nūjošanas tehniku. Kopā plānotas 4 nodarbības Skaistkalnes un 4 nodarbības Vecumnieku pagastos.

2018. gadā nūjošanas nodarbības plānotas Bārbeles un Valles pagastā, savukārt, 2019. gadā Kurmenes un Stelpes pagastos.

Nodarbību grafiks:

Datums

Laiks

Tikšanās vieta

04.09.2017.

Plkst. 18.00

Skaistkalnes tautas nams

11.09.2017.

Plkst. 18.00

Skaistkalnes tautas nams

24.09.2017.

Plkst. 15.30

Skaistkalnes tautas nams

24.09.2017.

Plkst. 18.00

Vecumnieku tautas nams

01.10.2017.

Plkst. 15.30

Skaistkalnes tautas nams

01.10.2017.

Plkst. 18.00

Vecumnieku tautas nams

02.10.2017.

Plkst. 18.00

Vecumnieku tautas nams

09.10.2017.

Plkst. 18.00

Vecumnieku tautas nams

Projekta ietvaros ir iegādāts sporta inventārs (nūjošanas nūjas, hanteles, vingrošanas gumijas, koka nūjas, vingrošanas paklājiņi, u.c.) nodarbībām. Informējam, ka iedzīvotāji inventāru var iznomāt bez maksas, zvanot uz tālr. 63920596 Dacei Šileikai (Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja) vai Inai Jankevičai (Sociālā dienesta vadītāja) tālr. 63976733.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Aicinām pieteikties uz nometni “Veselīgais novadnieks”

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts). Projekta ietvaros Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm vecumā no 11–18 gadiem, tiks nodrošināta iespēja piedalīties bezmaksas nometnē “Veselīgais novadnieks”. Nometnē tiks nodrošināta iespēja piedalīties 35 bērniem un jauniešiem, kuri ir deklarēti Vecumnieku novadā.

Nometne “Veselīgais novadnieks” notiks no 7.–11. augustam. Nometnes ilgums – 4 diennaktis.

Pieteikšanās uz nometi no 14. jūlija–27. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/1WcMNhP3vWKZd3LhEVmONobGdBa7MOGzNcSKtcZjHWps/edit vai zvanot pa tālruni 63920596 Dacei Šileikai (Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja) vai pa tālruni 63976733 Inai Jankevičai (Sociālā dienesta vadītājai).  

Dalībnieki nometnei tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc pieteikšanās dalībai nometnē.

Informācija par nometni:

“Veselīgais novadnieks”: Lai veicinātu bērniem veselīgu dzīves veidu un veselīgus ēšanas paradumus, projekta ietvaros tiek organizēta vasaras nometne. Nometnes ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes, kas rosinās mērķgrupu uz veselīga uztura lietošanu ikdienā, kā arī veselīga dzīves veida popularizēšanu, savstarpējo komunikāciju un sadarbību. Nometnes laikā tiks piesaistīti vairāki speciālisti, kuri bērniem vadīs gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Lai nodrošinātu bērnu un jauniešu nokļūšanu uz/no pasākuma, tiks nodrošināts transports.

Informācija par projektu:

Mērķis - nodrošināt pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga aktivitātes.

Projektā tiek definēti papildus efektivitātes rādītāji, lai veicinātu sabiedrības veselības paradumu maiņu, aktivitātes tiks vērstas balstoties uz sekojošiem rādītājiem:

 • Veselīga uztura lietošanas veicināšana;
 • Atkarību izraisošo vielu un procesu izplatības samazināšana;
 • Fizisko aktivitāšu veicināšana;
 • Garīgās veselības veicināšana;
 • Reproduktīvās veselības veicināšana;
 • Slimību profilakses uzlabošana.

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 realizācijas termiņš ir 2019. gada decembris. Projekta kopējās izmaksas: EUR 106 895.00, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% valsts budžeta finansējums.         

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Aicinām pieteikties uz nometni "Aktīvais novadnieks"

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts). Projekta ietvaros Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, vecumā no 11 – 18 gadi, tiks nodrošināta iespēja piedalīties bezmaksas nometnē “Aktīvais novadnieks”. Nometnē tiks nodrošināta iespēja piedalīties 35 bērniem un jauniešiem, kuri ir deklarēti Vecumnieku novadā.

Nometne “Aktīvais novadnieks” notiks no 3. – 7. jūlijam. Nometnes ilgums – 4 diennaktis.

Pieteikšanās uz nometi no 19. jūnija – 22. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu: http://ej.uz/aktivais_novadnieks  vai zvanot pa tālruni 63920596 Dacei Šileikai (Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja) vai pa tālruni 63976733 Inai Jankevičai (Sociālā dienesta vadītājai).  

Dalībnieki nometnei tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc pieteikšanās dalībai nometnē.

Informācija par nometnēm:

“Aktīvais novadnieks” - Lai bērnus motivētu pievērsties fiziskajām aktivitātēm, nometnes ietvaros paredzētas dažādi pasākumi, kas rosinās mērķa grupu uz fizisko aktivitāšu veikšanu ikdienā, tādējādi uzlabojot savu vispārējo veselības stāvokli. Nodarbību laikā tiks apgūti dažādi ar fiziskajām aktivitātēm saistīti vingrinājumi. Nometnes laikā tiks piesaistīti vairāki speciālisti, kuri bērniem vadīs gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Lai nodrošinātu bērnu un jauniešu nokļūšanu uz /no pasākumu, tiks nodrošināts transports.

Informācija par projektu:

Mērķis - nodrošināt pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga aktivitātes.

Projektā tiek definēti papildus efektivitātes rādītāji, lai veicinātu sabiedrības veselības paradumu maiņu, aktivitātes tiks vērstas balstoties uz sekojošiem rādītājiem:

 • Veselīga uztura lietošanas veicināšanu;
 • Atkarību izraisošo vielu un procesu izplatības samazināšana;
 • Fizisko aktivitāšu veicināšanu;
 • Garīgās veselības veicināšanu;
 • Reproduktīvās veselības veicināšanu;
 • Slimību profilakses uzlabošanu.

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 realizācijas termiņš 2019. gada decembris. Projekta kopējās izmaksas: EUR 106 895.00, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% valsts budžeta finansējums.

           Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Iespēja piedalīties nodarbībās

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts).

Projekta ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt sekojošas nodarbības bez maksas:

Nosaukums

Laiks

Vieta

Piezīmes

ZUMBAS NODARBĪBAS

Trešdiena plkst. 20.00

2017. gadā nodarbības plānotas no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz maijam un no septembra līdz decembrim

Vecumnieku novada Domes sporta skola, Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš un maiņas sporta apavi

FIZIOTERAPIJAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 18.30

2017. gadā nodarbības plānotas no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra - maijam

Vecumnieku tautas nams, Vecumnieku pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

JOGAS NODARBĪBAS

Pirmdiena plkst. 19.00

2017. gadā nodarbības plānotas no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra līdz aprīlim.

Valles pagasta pārvalde, Valles pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

Ceturtdiena plkst. 18.30

2017. gadā nodarbības plānotas no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz decembrim.

2018. gadā no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim.

2019. gadā no janvāra līdz aprīlim.

Skaistkalnes tautas nams, Skaistkalnes pagasts

Nodarbību apmeklētājiem jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš, dvielis, maiņas sporta apavi (var vingrot ar zeķēm)

Projekta ieviešanas laikā tiks iegādāts arī sporta inventārs (hanteles, vingrošanas gumijas, koka nūjas, vingrošanas paklājiņi, u.c.) nodarbībām, kas būs pieejams bez maksas nodarbību apmeklētājiem

Sīkāku informācija par nodarbībām var saņemt zvanot uz tālr. 63920596 Dacei Šileikai (Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja) vai Inai Jankevičai (Sociālā dienesta vadītāja) tālr. 63976733.

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Tiks īstenots projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā”

Vecumnieku novada dome 2017. gada 15. martā ir parakstījusi Vienošanos ar Centrālo finanšu līgumu aģentūru (turpmāk – CFLA) par Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) ieviešanu 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933