Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Notiks bezmaksas nodarbības bērniem ar sensorās integrācijas elementiem

attelsVecumnieku novada dome realizē projektu  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros no 2017.-2019. gadam  katru gadu 8-10 bērniem būs iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās "Kids Gym". Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā.

Nodarbības ar sensorās integrācijas elementiem var palīdzēt bērniem, kam ir sensoro procesu traucējumi, kas mēdz izpausties, kā hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, mācīšanās grūtības, bipolāra uzvedība,  uzvedības problēmas, autiskā spektra traucējumi un tamlīdzīgas problēmas.

Projekta ietvaros bezmaksas nodarbības paredzētas bērniem no 4 līdz 6 gadiem. Nodarbības notiks grupā, vienas nodarbības ilgums ir 1 stunda, nodarbību cikls sastāv no 8 nodarbībām.  Pakalpojumu nodrošinās biedrība “7 maņas”. Aicinām pieteikties nodarbībām līdz 19. martam. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar biedrības „7 maņas” vadītāju  Līvu, tālr. 26367452, biedriba.7manas@gmail.com

Pirmā nodarbība paredzēta 23.martā, plkst.18:00 Vecumnieku veselības centrā (2.stāvā).

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933