Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicinām uz bezmaksas informatīvajām lekcijām un nodarbībām

1 NAP ESF copy copy copy copy copy

Aicinām visus interesentus apmeklēt bezmaksas informatīvās lekcijas “Iedzīvotāju veselības psiho higiēna”, kuras vadīs psiholoģe Gundega Kozlova. Lekciju laikā iedzīvotājiem tiks sniegts priekšstats un vēlme attīstīt iemaņas, kas ļautu pārvarēt emocionālās grūtības saskarsmē, risināt ar akūto stresu saistītās situācijas, tiks runāts par “izdegšanas” riskiem, kā arī, kas ir vardarbība, stress, stresa vadība, emociju regulācija, u.c.

 

Kad?

Cikos?

Kur?

5.marts

plkst.17.00

Misas vidusskolā

19.marts

plkst.17.00

Valles saieta namā

2.aprīlis

plkst.17.00

Stelpes pamatskolā

30.aprīlis

plkst.17.00

Skaistkalnes vidusskolā

Logo veselibas veicinasana pagar nosaukumu un numuru copy

Lekciju grafiks:

4.martā plkst.17.00 Valles saieta namā un 14.martā Vecumnieku novada Domes sporta skolā plkst.17.00 visi laipni gaidīti uz lekciju un nodarbību ciklu “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”. Nodarbības vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko. Pasākums sastāv no divām daļām – 1. daļā lektors sniegs teorētisko informāciju kā uzlabot veselību un 2. daļā tiks demonstrēti praktiski piemēri, kādas aktivitātes iekļaut savā ikdienā, lai fiziskās aktivitātes mūsu veselībai būtu kā medikaments. Nodarbību apmeklētājiem iesakām ģērbties sportiskā apģērbā!

11.martā plkst.17.00 Stelpes pamatskolā notiks informatīvā lekcija par onkoloģiskajām saslimšanām. Lekcijas ilgums 2.5 h. Nodarbības vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās! Nodarbības tiek organizētas kā atvērtās grupas nodarbības, kurās var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni.

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 63920596.

 

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas
vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933