Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Tiek organizēta nodarbība pieaugušam personām garīgās veselības stiprināšanai

1 NAP ESF copy copy copy copy copy copy copy

Lai veicinātu pieaugušajiem veselīgu dzīves veidu un garīgās veselības stiprināšanu, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros,  š.g. 1.martā un 29.martā Vecumnieku novadā, tiks organizētas informatīvi izglītojošas un praktiskas nodarbības, kuru laikā tiks sniegta  informācija par stresa mazināšanu un izdegšanas profilaksi, fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz psihisko veselību, psihosomatiskajām saslimšanām un to atpazīšanu, u.c. aktivitātes.

Nodarbībās iedzīvotāji tiks izglītoti par sekojošām tēmām:

  • Kā mēs paši ikdienā varam stiprināt savu garu, miesu un dvēseli, dzīvojot roku rokā ar dabu un Visuma ritmiem.
  • Skaņa, krāsa, smarža, augi un kristāli kā labākie draugi, kas nāk palīgā dažādu saslimšanu, stresa un psihiskās izdegšanas gadījumos.
  • Pirts kā vieta, kas vislabāk un efektīgāk palīdz uzturēt, gan garīgo veselību, gan fizisko.

Nodarbības laikā tiks sniegtas teorētiskās zināšanas un demonstrētas praktiskas iemaņas  par skaņu un kristālu  meditāciju ar čakrafoniem, vibroakustisko masāžu ar kārkla slotiņam, kā arī sniegt teorētisko informāciju par pirts rituāliem (pašpēriena iemaņas, kā izveidot individuālo pirts rituālu u.t.t.).  Lai pieteiktos dalībai nodarbībās, lūgums zvanīt Dacei Šileikai pa tālr. 29285443. Nodarbībās vietu skaits ierobežots, lūgums dalību nodarbībā pieteikt līdz 27. februārim.

Informējam, ka šobrīd notiek pakalpojuma sniedzēja izvēle, līdz ar to par konkrētu pakalpojuma sniedzēju informēsim katru nodarbību apmeklētāju individuāli.

Aktivitātes tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda EUR 106 895,00. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31.decembris.

Sagatavoja: Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas
vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933