Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Piesakies uz bezmaksas nodarbībām “Kids GYM”

ajaskdgmcfgas

Vecumnieku novada dome realizē projektu  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037, kura ietvaros no 2017.-2019. gadam  katru gadu 8-10 bērniem būs iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās "Kids Gym". Nodarbību laikā tiks stimulētas un attīstītas bērna 7 maņas - redze, dzirde, tauste, garša, oža, kā arī līdzsvars un sevis apzināšanās telpā.

 

Nodarbības ar sensorās integrācijas elementiem var palīdzēt bērniem, kam ir sensoro procesu traucējumi, kas mēdz izpausties, kā hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, mācīšanās grūtības, bipolāra uzvedība,  uzvedības problēmas, autiskā spektra traucējumi un tamlīdzīgas problēmas.

Projekta ietvaros bezmaksas nodarbības paredzētas bērniem no 4 līdz 6 gadiem. Nodarbības notiks grupā, vienas nodarbības ilgums ir 1 stunda, nodarbību cikls sastāv no 8 nodarbībām.  Pakalpojumu nodrošinās biedrība “7 maņas”.

Aicinām līdz 15.martam sazināties ar biedrības pārstāvjiem, lai pieteiktos nodarbībām, tālr. 26367452, e-pasts: biedriba.7manas@gmail.com

Pirmā nodarbība paredzēta 29.martā, plkst.17:30 Vecumnieku veselības centrā (2.stāvā).

Nodarbības “Kids Gym” 2018.gadā vērtēja Veselības ministrijas pārstāvji, un tās ieguva augstāko novērtējumu, un tiek ieteiktas kā labās prakses piemērs Latvijā.

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas
vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933