Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicinām pieteikties vasaras nometnēm

1 NAP ESF copy copy copy

Jūlijā un augustā Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem, t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, vecumā no 11 – 18 gadiem, tiek piedāvāta iespēja piedalīties divās 4 diennakšu bezmaksas nometnēs, kas tiek īstenotas ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037.

 

Nometne “Aktīvais novadnieks” notiks no 22.-26. jūlijam. Dalībnieku skaits nometnē – 35 personas. Lai bērnus motivētu pievērsties fiziskajām aktivitātēm, nometnes ietvaros paredzēti dažādi pasākumi, kas rosinās mērķa grupu uz fizisko aktivitāšu veikšanu ikdienā, tādējādi uzlabojot savu vispārējo veselības stāvokli. Nodarbību laikā tiks apgūti dažādi ar fiziskajām aktivitātēm saistīti vingrinājumi. Nometnes laikā tiks piesaistīti vairāki speciālisti, kuri bērniem vadīs gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.

Nometne “Veselīgais novadnieks” notiks no 12. – 16.augustam. Dalībnieku skaits nometnē - 35 personas. Lai veicinātu bērniem veselīgu dzīves veidu un veselīgus ēšanas paradumus, projekta ietvaros tiek organizēta vasaras nometne. Nometnes ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes, kas rosinās mērķa grupu uz veselīga uztura lietošanu ikdienā, kā arī veselīga dzīves veida popularizēšanu, savstarpējo komunikāciju un sadarbību. Nometnes laikā tiks piesaistīti vairāki speciālisti, kuri bērniem vadīs gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.

Nometņu organizēšanu nodrošinās biedrība “Odikozāra”. Nometnes notiks Vecumnieku pagastā viesu namā “Satekas”. Lai nodrošinātu bērnu un jauniešu nokļūšanu uz /no nometni, tiks nodrošināts pašvaldības transports.

Informējam, ka katrai nometnei tiks piereģistrētas vairāk kā 35 personas. Priekšroka tiks dota tiem bērniem un jauniešiem, kas iepriekšējas nometnēs (notika 2017. un 2018.gadā) nav piedalījušies. Sīkāka informācija pieejama, zvanot uz tālr.63920596.

Pieteikšanās nometnēm notiek elektroniski:

PIETEIKTIES NOMETNEI “AKTĪVAIS NOVADNIEKS” (22.-26.JŪLIJS)

 

PIETEIKTIES NOMTENEI “VESELĪGAIS NOVADNIEKS” (12. – 16.AUGUSTS)

 

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas
vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933