Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēgusies nometne “Aktīvais novadnieks”

1 NAP ESF 1

Ir aizritējis jau gads, kopš iepriekšējās nometnes “Aktīvais novadnieks” rīkošanas. Pateicoties Vecumnieku novada domes dalībai ESF “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037, 35 bērni un jaunieši no Vecumnieku novada, varēja piedalīties bezmaksas 5 dienu nometnē. Transportu, lai bērni un jaunieši nokļūtu uz/no nometni, nodrošināja Vecumnieku novada dome.

 

Jauniešus viesu namā “Satekas” sagaidīja biedrības “Odikozāra” pieredzējušie nometņu aktivitāšu vadītāji. Jauniešus, ar īsu uzrunu, sveica nometņu vadītājs Timurs Dukāts. Kā jau ierasts, pirmā diena nometnē pagāja gan kārtojot organizatoriskus jautājumus, gan iepazīstot vienam otru spēlējot dažādas komandu spēles, gan veicot vadītāju uzdotos uzdevumus. Nenoliedzami, jautrība un smiekli dominēja pār jauniešu kautrību un uztraukumu. Kad ārā jau bija satumsis, jaunieši devās nakts orientēšanās piedzīvojumā un cīnījās par bonusiem.

Kopā ar jauniešiem ir nostaigāts vairāk kā 20km pārgājienos, kuri tika sadalīti vairākos posmos. Nometnes dalībnieki ar lielu entuziasmu un humoru spēlēja peintbolu, un, pēc spēles katram bija ko teikt par iegūtajām emocijām. Nometnes ietvaros, katram bija iespēja SUPot Vecajā ezerā, atbilstoši savām spējām un prasmēm. SUPošanas instruktors Māris spēja pārliecināt ikkatru, kuram nebija pieredzes, pārvarēt savas iekšējās bailes un uzkāpt uz SUP dēļa. Paralēli SUPošanai, jauniešiem tika dota iespēja peldēties, spēlēt regbiju un veikt dažādus stafetes uzdevumus.

Veicot dažādus uzdevumus un piedaloties aktivitātēs, nometne aizskrēja vēja spārniem un pienākot pēdējam vakaram, jaunieši smēlās enerģiju un apguva jaunus deja soļus pie pieredzes bagātās zumbas instruktores Dagnijas, kura aizrāva ne tikai dalībniekus deju maratonā, bet liekot arī vadītājiem kustēties līdzi mūzikas ritmos.

Atvadu dienā, sēžot tradicionālajā sarunu aplī, izskanēja pozitīvi un smieklīgi vērtējumi par dažādiem notikumiem nometnes laikā. Tika sasniegts izvirzītais mērķis – visi dalībnieki ir Aktīvie novadnieki!

Biedrības “Odikozāra” vārdā izsaku lielu pateicību visiem organizatoriem un darbu plānotājiem, sadarbības partneriem, vecākiem par lieliskajiem bērniem, un, galvenais pašiem nometnes dalībniekiem, kuri izveidoja šo nometni ar savu enerģiju, atsaucību un sadarbību. Paldies visiem par atsauksmēm, paldies vecākiem par jūsu platajiem smaidiem un labajiem vārdiem! Uz tikšanos nometnē “Veselīgais novadnieks” jau 11.augustā.

Šī bija trešā nometne “Aktīvais novadnieks”, kas tika organizēta ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros. Nometnes pirmajā dienā, neplānotā vizītē ieradās CFLA pārstāvji, kas novērtēja nometnes norisi atbilstoši saturam un programmai. Pārbaudes rezultāts ir pozitīvs, jo visas plānotās aktivitātes tiek ieviestas atbilstoši biedrības “Odikozāra” iesniegtajai programmai un projekta iesniegumā plānotajam.

Sagatavoja:
Dace Dukāte, biedrības “Odikozāra” pārstāve
Dace Šileika, attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933