Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Pievienojies pavasara pārgājienam uz Skaistkalnes karsta kritenēm

Aicinām iedzīvotājus, pieredzējuša gida pavadībā, 2022. gada 7. maijā piedalīties izzinošā pārgājienā uz Skaistkalnes karsta kritenēm un iepazīt karsta procesa būtību, ieraudzīt karsta procesa virszemes izpausmes dabā un uzzināt vairāk par unikālajiem ģeoloģiskajiem procesiem Natura 2000 teritorijā.

Kopējais paredzamais pārgājiena maršruts būs ap 8 km, ietverot zināmākās karsta kritenes Skaistkalnes pagastā. Pārgājiena laikā tiks izspēlētas dažādas izzinošas spēles un atjautības uzdevumi, kā arī ģipša darbnīcā būs iespēja iepazīt ģipša fizikālās īpašības.

Ieteicams vilkt ērtus apavus un līdzi ņemt groziņu piknikam atpūtas vietā pie Mežezera.

Tiks nodrošināts bezmaksas transports no Bauskas un Vecumniekiem uz Skaistkalni un atpakaļ. Izbraukšana no Bauskas (Rimi laukums, Pionieru ielā) plkst. 10.00, pieturvieta Vecumniekos (t/c “Pīlādzis”) plkst. 10.40. Pasākuma ilgums plānots aptuveni līdz plkst. 15.00.

Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, rakstot e-pastā:  vai zvanot +37122003757

Projekts tiek organizēts Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 ERAF projekta “Unikālu ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas vērtību izmantošana zaļā izzinošā tūrisma attīstīšanai”, Geotour, Nr.LLI-483 ietvaros.

Līga Čakāne
Projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933