Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) atbalsta Labklājības ministrijas plānu no nākamā gada samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru.

Kopš 18.septembra pēcpusdienas ir uzsākta pieteikšanās Vecumnieku novada Domes Sporta skolas jaunākajai programmai- Interešu izglītības programma “Sporta virpulis”4-6 gadi veciem bērniem.

12. septembrī Vecumnieku tautas namā tika atklāta Latvijas Okupācijas muzeja ceļojošā izstāde “Pēc mums vēl ilgi zeme skums”, kas būs apskatāma līdz 4. oktobrim. Izstāde vēsta par 1941. gada jūnija beigās bez tiesas nogalinātajiem cilvēkiem Rīgas Centrālcietumā, kas ir kā veltījums viņu piemiņai un pēdējā goda atdošanai.

Atsaucoties uz uzņēmējdarbības darba grupā pausto priekšlikumu apzināt, kādi pakalpojumi un uzņēmējdarbības jomas Vecumnieku novadā būtu nepieciešams izveidot vai attīstīt un paplašināt, ir sagatavota aptauja Vecumnieku novada iedzīvotāju viedokļa noskaidrošanai.

SIA „Jaunolis” rīko kustamās mantas – autogreidera O&K F106A (valsts reģistrācijas Nr. T8901LR)  – atsavināšanu, pārdodot to par brīvu cenu – 11000 euro (vienpadsmit tūkstoši euro). Pievienotās vērtības nodoklis iekļauts cenā.

Turpinot INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam atbalstītā projekta LLI-291 “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā” (ENGRAVE) ieviešanu, partneri no Zemgales Bauskas un Rundāles novadā organizēja divu dienu semināru “Ainavu plānošana – ekoloģisko, sociālo, kultūras un ekonomisko aspektu integrēšana”.

Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8.kārtu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”.

Jelgavas, Dobeles un Bauskas lauku partnerības aicina uzņēmējus: "Dodies pieredzes braucienā un iedvesmojies Jelgavas novadā!"

No šā gada 2. līdz 8.septembrim Vecumniekos norisinājās SIA “Eco Baltia vide” rīkotā nolietoto elektroiekārtu pieņemšanas akcija. Kopumā akcijas laikā iedzīvotāji sašķirojuši un nodevuši 2,9 tonnas dažādu nolietoto un nevajadzīgo elektroiekārtu (veļasmašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.).

Arnolda Sipenieka kausa izcīņas sacensības ugunsdzēsības sportā 14. septembra rītā noritēja septīto reizi kopš to atjaunošanas. Sīvā konkurencē pārākumu guva komanda no Bauskas, tādējādi kausam aizceļojot uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Bauskas daļu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933