Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Vecumnieku novada iedzīvotāji aicināti piedalīties SIA “Eco Baltia vide” rīkotajā nolietoto un nederīgo elektrisko un elektronisko iekārtu (veļasmašīnu, televizoru, ledusskapju, plīšu, datoru u.c.) nodošanas akcijā.

Skaistkalnes pagasta pārvaldes foajē no šodienas līdz mēneša beigām apskatāma izstāde “ŠĶIRTI NO DZIMTENES UN MĀJĀM...”, kas veltīta represētajiem.

Kampaņas „Spēks pateikt NĒ!” autori aicina jauniešus veidot radošu turpinājumu frāzei „Paldies, nē! Es labāk izvēlos…” kā atbildi vienaudzim, kurš piedāvā uzsmēķēt. Lai meklētu veselīgas alternatīvas smēķēšanai, Veselības ministrija katru nedēļu labākajiem darbiem piešķirs dāvanu kartes simt eiro vērtībā dažādās sporta un izklaides vietās.

Gan Latvijā kopumā, gan reģionos atsevišķi, vērojama nevienlīdzīga pilsētu un lauku teritoriju attīstība. Pilsētu teritorijās attīstība ir straujāka nekā tā ir daudzās lauku teritorijās. Pilsētu un lauku teritorijām savstarpēji sadarbojoties, iespējams apvienot teritoriju priekšrocības un novērst teritorijās pastāvošos trūkumus.

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Atbilstoši Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam, 2019. gada 25. maija Eiropas Parlamenta vēlēšanu gaitas nodrošināšanai,  Vecumnieku novada teritorijā nepieciešams izveidot 7 vēlēšanu iecirkņu komisijas, katru septiņu locekļu sastāvā: Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles, Vecumnieku un Misas vēlēšanu iecirkņos.

16. martā aiz lieliem, pelēkiem mākoņiem saule smaidīja un sveicināja pūtēju orķestri “Skaistkalne” viņu 15 gadu jubilejā. Šajā dienā gaismu un siltus smaidus Skaistkalnes tautas namā ienesa ikviens koncerta dalībnieks, skatītājs un klausītājs, pat bērniņš mātes klēpī ar dzidro acu skatu un neviltoto prieku klausījās katrā skaņā un sajuta pozitīvās vibrācijas, kas virmoja tautas nama zālē.

Sagaidot pavasari, 19. martā biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību turpina iesākto tradīciju un izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā.

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š.g. 7. maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” un zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.

Biedrības “Bauskas rajona lauku partnerība” rīko informatīvu semināru par nosacījumiem atklāta konkursa LEADER projekta iesnieguma sagatavošanā aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" - 1.1.rīcībā "Atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai un ražošanai" un 1.2. rīcībā "Tūrisma nozares attīstības un sadarbības veicināšana"

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933