Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021. gada. Aicinām ikvienu būt aktīvam, iesaistīties un izteikt viedokli par Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam (NAP2027) idejiskā “kodola” un prioritāšu piedāvājumu PKC mājaslapā: http://www.pkc.gov.lv/lv/nap-2027/atbalsti-prioritates līdz 31.janvārim.

Informējam, ka http://www.ldc.gov.lv/lv/  mājas lapas publiskajā sadaļā ir publicēti obligāti veicamie izmeklējumi  novietnē 2019.gadam, saskaņā ar dzīvnieku infekcijas slimību uzraudzības programmu Latvijas Republikas teritorijā. 

Mācību tēma “Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās”. 

Sveiki basketbola draugi!

15. janvārī Misas vidusskolā tika aizvadīta pirmā turnīra diena, kurā noskaidrojām, ka jaunā paaudze no Misas ir spēcīgāka par gados vecāko - «Misa1» (juniors) 94: 64 «Misa2» (seniors). Komandas «Misa1» rezultatīvākais spēlētājs bija J. Pelēcis - 19pt., savukārt «Misa2» - K. Zauers - 22pt., jāpiemin, ka labu spēli aizvadīja arī J. Seikstulis (19pt).

Baltajā 12. janvāra dienā Stelpes pamatskolā pulcējās seniori uz ikgadējo sarīkojumu. Pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa klātesošos uzrunāja ar dzejnieces Ivetas Pudānes rindām par laimi, aicinot ikvienu to sajust šodien un tagad, nekavējoties drūmākajās atmiņās.

Vecumnieku Tautas namā 2. februārī plkst. 11.00 pensionāru un invalīdu biedrības «Virši» valdes pārvēlēšanu sapulce.

No 15.janvāra valstī ir izsludināts gripas epidēmijas sākums, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
Svarīgi ir zināt gripas galvenās pazīmes un atšķirības no saaukstēšanās, lai uzsāktu savlaicīgu un pareizu ārstēšanu.

Iepazīties ar šā gada provizoriskās Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumu kārtu iespējams ŠEIT

No 2019.gadā lauksaimnieki vairs nesaņems maksājumu apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi (ADSI). Zemkopības ministrija, uzsākot 2014. -2020. plānošanas perioda īstenošanu, šādu lēmumu pieņēma, konsultējoties ar lauksaimnieku organizācijām.

1 NAP ESF copy copy

Projekts “Atver sirdi Zemgalē” turpinās jau trīs gadus. Kādi projekta laikā sasniegti rezultāti sociālo pakalpojumu sniegšanā?

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933