Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Uz jaunā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta apspriešanas sanāksmi Misas ciemā 6.augustā bija ieradušies ap 15 iedzīvotāju. Apspriešanas sanāksmi organizēja pašvaldības SIA «Kūdrinieks». Kapitālsabiedrība domei izskatīšanai komitejās un lēmuma pieņemšanai 26.augusta sēdē iesniegusi tarifu projektu. Ievērojot procedūras prasības, tiek organizēta arī apspriešanas sanāksme.

Pirmo reizi Latvijā - augustā Jelgavā un septembrī Aizkrauklē kursēs bezpilota autobuss, ko Zemgales Plānošanas reģions atvedis Interreg Baltic Sea Region programmas projekta “Baltijas jūras reģiona sadarbība pārejai uz videi draudzīgu autonomo (bez vadītāju) pirmās/pēdējās jūdzes sabiedrisko transportu (SOHJOA Baltic)” ietvaros.

5. augustā norisinājās Latvijas jaunatnes Vasaras spēļu posms Valgundē, kurā atkārtoti labi sevi parādīja Vecumnieku novada Domes sporta skolas jaunie volejbolisti.

Ik gadu 5. augustā aktieru un režisoru – brāļu Amtmaņu dzimtas mājās Vallē tiekas teātra cienītāji un Latvijas Nacionālā teātra aktieri, lai svinīgā pasākumā godinātu Alfredu Amtmani-Briedīti un atklātu jauno teātra sezonu.

20. augustā, laikā no pulksten 16:00 līdz 19:00, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā notiks jauno audzēkņu uzņemšana 2020./2021. mācību gadam divās profesionālās ievirzes izglītības programmās – “Vizuāli plastiskā māksla” un “Instrumentālā mūzika”.

Šodien, 5. augustā, dzīvespriecīgās noskaņās, durvis vēra jaunais «Family» skaistumkopšanas salons Cīruļu ielā 5-1. Skaistuma oāze, kuras gaišajās telpās vari ļauties pārmaiņu vilinājumam!

Šodien, 5. augustā, Vecumniekos, Rīgas ielā 34 tiek atvērts jauns uzņēmums - picērija un kafejnīca „Pie Martas un Marijas”.

Valsts vides dienests (turpmāk – Dienests) informē, ka no 01.06.2020. Dienestā ir izveidots Operatīvās koordinācijas centrs (turpmāk – OKC). OKC ir vienots diennakts tālrunis 26338800 un tas nodrošina efektīvu avārijas situāciju un vienotu sūdzību par pārkāpumiem vides jomā reģistrēšanu un to izskatīšanas pārvaldību.

Kanepenes svētki Skaistkalnē ir vieni no tradīcijām bagātākajiem svētkiem novadā. Viesi uz Skaistkalni sabrauc no malu malām, lai kopā ar skaistkalniešiem apmeklētu tradicionālo Kanepenes tirgu un svētku Dievkalpojumu, svaigā gaisā baudītu mūziku, kā arī piedalītos citās svētku aktivitātēs.

Kamēr Covid-19 piesardzības pasākumu dēļ daudzi uzņēmumi tika daļēji vai pilnībā slēgti, lauksaimniecības nozarē ierastais darba ritms un apjomi nav būtiski mainījušies. Turklāt lauksaimnieki Zemgales reģionā jau domā par tālāku attīstību, aktīvi izmantojot Attīstības finanšu institūcijas ALTUM risinājumus zemes pirkšanai un nomāšanai, kā arī investējot jaunā tehnikā, ražošanas ēkās u.c.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933