Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Bauskas novada pašvaldības izsludinātajā iedzīvotāju iniciētu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” šogad kopumā saņemti 25 pieteikumi, no kuriem atbalstīti 24 projekti ar kopēju finansējumu 20819,78 eiro. No tiem 10 projekti tiks īstenoti Bauskas apvienības pārvaldē, pieci projekti Iecavas apvienības pārvaldē, divi - Rundāles apvienības pārvaldē, savukārt Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijā - seši.

Biedrība «Bauskas rajona lauku partnerība» aicina Valles un Kurmenes pagasta iedzīvotājus un organizācijas uz tikšanos un diskusiju par vietējās attīstības stratēģijas 2023.-2027. gadam izstrādi un ieviešanu 2022.gada 3.jūnijā pkst.17.30 Valles pagasta nodaļā

Pašvaldību jaunatnes jomas aktīvistiem – jauniešiem, jauniešu centriem un NVO, kas darbojas ar jauniešiem, līdz 1. jūlijam ir iespēja pieteikties radošam un izglītojošam vasaras festivālam "Projektu nakts 2022". Tas norisināsies šī gada 4. un 5. augustā Siguldas pils kvartālā. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja neformālā vidē un 24 h ietvaros veikt projekta izstrādi no A līdz Z, pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, dibināt kontaktus un pārvērst savas idejas īstenībā. Iegūtās prasmes dalībniekiem palīdzēs līdz nākamajam projektu konkursa termiņam – 4. oktobrim – iesniegt savu jaunatnes projekta ideju, savukārt 2023. gadā īstenot starptautisku vai valsts līmeņa jauniešu projektu.

Arī vasaras mēnešos iedzīvotājiem būs pieejamas bezmaksas aktivitātēs. Turpināsim dejot Zumbas solī gan jūnijā, gan jūlijā ik pirmdienu plkst. 20:00 un trešdienu plkst. 19:00, Vecumnieku sporta skolā, Rīgas ielā 45.

Straujiem soļiem tuvojas jauno mūziķu un mākslinieku uzņemšana 2022./2023. Mācību gadam Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā!

Jau sesto gadu Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMĪB) ir uzsākusi konkursu “Sakoptākais mežs”, kura ietvaros mežsaimnieki var palepoties ar darba augļiem un dalīties pieredzē. Ikviens interesents ir aicināts iesūtīt savu pieteikumu konkursam līdz 4. jūlijam.

Siltu laiku žēl neizmantot! Pievienojies mums interesantā pārgājienā pa Vecumniekiem un iepazīsti tuvāk savu apdzīvoto teritoriju!

Sestdien, 14.maijā, noslēdzās Latvijas 5. Senioru čempionāts volejbolā, kurā piedalījās arī Vecumnieku komanda.

Piektdien, 13. maijā, Kokneses sporta centra stadionā norisinājās Latvijas skolēnu 75. spartakiāde vieglatlētikā četrcīņā. Kārtējo reizi sevi ļoti labi parādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Nākamā gada pavasarī ir gaidāma jaunās “DIPSTAGE” automazgātavas atvēršana! Tās būvniecības darbi, Rīgas un Upes ielas krustojumā, ir uzsākti 5.maijā.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933