Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Radošums, atbildība, konflikti, uztraukumi, stress, miers, gandarījums - šīs ir tikai dažas no šķautnēm, ar kurām ikdienā saskaras daudzfunkcionālo dienas centru speciālisti. Lai spētu savas emocijas pilnvērtīgi vadīt, atšķetināt konfliktsituācijas un sniegt rīkus, kā radoši sevi izpaust, daudzfunkcionālo centru speciālisti no Latvijas un Lietuvas tikās īpaši šim mērķim paredzētās mācībās.

24. septembrī, noritēja Arnolda Sipenieka kausa izcīņas sacensības ugunsdzēsības sportā. Pirmo reizi sacensību vēsturē, sīvā konkurencē pārākumu guva Skaistkalnes komanda.

Smaidījām, darbojāmies un atkal satikāmies visu mīļajā vietā tepat Vecumnieku brīvdabas estrādē sākot ar 28. augusta plkst. 10:00. Tikko ieradušies čaklie jaunieši, pusaizmiguši, ķērās pie darba - uzstādīja teltis, sanesa galdus, izlika dekorācijas, kāpa kokā karināt lampiņas un sanesa materiālus uz darbnīcu vietām. Līdz plkst. 23:00 jaunieši cītīgi visu dienu darbojās savos norādītajos “posteņos”, kā arī izbaudīja dažādas lekcijas un vakarā - muzikālo priekšnesumu, kas ķermenī atklāja, visu dienu noglabāto enerģiju.

Rudens ir periods, kad daudzās lauksaimniecībās noslēdzas sezonālie lauku darbi, pēc kuriem itin bieži uzkrājies dažāda veida iepakojums – plēve, lielmaisi jeb Big Bag, plastikāta kanniņas u.c. Lai palīdzētu saimniekiem ērtāk atbrīvoties no minētā iepakojuma, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” atgādina par iespējām to nodot otrreizējai pārstrādei – pieteikt bezmaksas savākšanu no saimniecības adreses vai nogādāt uz tuvāko pieņemšanas punktu.

Piektdien, 23. septembrī, elektronisko iepirkumu sistēmā, tika atvērti piedāvājumi par Vecumnieku Jaunā un Vecā ezera savienojošās ūdensvada caurules remontdarbiem. Iepirkuma procedūrā piedāvājumus iesniedza trīs pretendenti - "GTF" SIA, "Kvintets M" SIA un "RERE Vide" SIA. Pretendentu iesniegumi šobrīd tiek vērtēti vai tie atbilst nolikumā minētajām prasībām.

17.09 Valmierā, Vecumnieku veterānu komanda piedalījās volejbola turnīrā “Valmieras kauss”. Uz turnīru bija uzaicinātas piecas komandas, kuras izspēlējot apli noskaidroja labāko. Vecumnieku volejbolisti šajā turnīrā izcīnīja pirmo vietu aiz sevis atstājot Jēkabpils un Valmieras komandas.

27.09.2022 pie Vecumnieku kultūras nama pieņems bērnu alergologs/pneimonologs.

Lūdzam pieteikties Vecumnieku veselības centrā 63976126

Brāļu Amtmaņu muzeja ēka ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis. „Zvanītāju Buku” dzīvojamā ēka celta 20.gadsimta 20. gados blakus vecajai saimniecības un dzīvojamai ēkai. “Zvanītāju Bukas” no jauna uzceltas 80-jos gados.

1. oktobrī notiks kārtējās - 14. - Saeimas vēlēšanas. Vēlētāji varēs balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijā darbosies septiņi vēlēšanu iecirkņi. Vēlēšanu dienā, 1. oktobrī, iecirkņi būs atvērti no plkst. 7.00 līdz 20.00.

Lai samazinātu energoresursu patēriņu dzīvojamo māju telpu apkures nodrošināšanai, Ministru kabineta š.g. 20. septembra sēdē valdība lēma uz laiku pazemināt telpu gaisa temperatūru, ieregulējot to ne vairāk kā +19°C.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933