Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Trīs Bauskas novada domes deputāti nosaukuši konkrētus datumus februārī apmeklētāju pieņemšanai Vecumnieku apvienības teritorijā.

Ar 2023.gada 1. februārī darbu uzsāks un cilvēkiem pieejami kļūs vēl četri jauni Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centri (VPVKAC) Bauskas novadā - Misā, Vallē, Svitenē un Uzvarā.

Bauskas novada nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāju iniciatīvas grupas gadu iesākušas jaudīgi, pulcējoties pirmajā pašvaldības organizētajā forumā „Vairāk jaudas". 28. janvārī Iecavas kultūras namā pieredzē dalījās ap 100 sabiedriski aktīvo novadnieku.

Pasākuma "Bauskas novads - Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023" ietvaros ir izveidota aptauja, lai apzinātu problēmas un izaicinājumus, ar kuriem saskaras jaunieši mūsu novadā.

Pēc izkarsēšanās veldzēties aukstā dīķī, kublā vērot zvaigznes vai sajust pirts gariņa klātbūtni – pirtīs atgūsies miesa un atpūtīsies prāts. Ziemā tā ir īpaša bauda, kas ļauj palutināt sevi, atgūstot arī veselību un spēkus.

Apstiprināti saistošie noteikumi, kas nosaka Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma apmēru un tā saņemšanas nosacījumus dzīvojamās mājas pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Piektdien, 27.01.2023. plkst. 14:00 Vecumnieku apvienības pārvaldē, uz tikšanos pieņems 14. Saeimas deputāts Arnolds Jātnieks.

Bauskas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Īsteno savu ideju Bauskas novadā!”. Konkursa ietvaros Bauskas novada esošajiem un topošajiem uzņēmējiem iespējams pretendēt uz finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros sadarbībā ar Jelgava novada, Jēkabpils un Bauskas novada pašvaldībām janvārī un februārī organizē trīs vietējā biznesa atbalsta dienas (VBAD) Zemgalē. Šogad VBAD pasākumi orientēti tūrisma pakalpojumu sniedzējiem ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmējus un veidot jaunas, inovatīvas sadarbības tūrisma jomā.

Zemgales NVO Centrs ir sagatavojis vēstuli par reģionālajām kultūras programmām LR Ministru prezidentam K.Kariņa kungam, ko aicinām parakstīt Zemgales nevaldības organizācijas un privātpersonas. Parakstu vākšana uzsākta 21.janvārī un turpināsies līdz piektdienai, 27.janvārim.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933