Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Arodmācības lopkopībā “Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās ”

LLKC Bauskas birojs organizē arodmācības lopkopībā. Mācības notiks Vecumnieku novadā, Bārbelē, Bārbeles tautas namā. Mācības sākas 27. novembrī plkst. 10:00. Trīs dienas ir teorētiskās nodarbības 27.11.2018 līdz 29.11.2018. Praktiskā nodarbība notiks 30. novembrī.

 Teorētiskās nodarbību tēmas ir liellopu mītņu iekārtojums/aprīkojums, to nozīme dzīvnieku veselības un produktivitātes nodrošināšanā/uzturēšanā. Liellopu veselības profilakse saimniecībā. Dažāda vecuma liellopu turēšanas un ēdināšanas novērtējums saimniecībā. Liellopu barības devu sastāva analīze saimniecības apstākļos. Liellopu ēdināšana un barības devu sastādīšana atbilstoši labturības prasībām. Eiropas Savienības regulas un direktīvas, LR MK noteikumi par dzīvnieku labturības prasībām. Dažādu dzīvnieku šķirņu turēšanas veidi atbilstoši labturības prasībām un nosacījumiem. Svarīgākie mikroklimata un turēšanas faktori. Kā arī dažādi jaunumi un aktualitātes lopkopībā un atbildes uz jums interesējošiem jautājumiem.

Mācības vadīs Dainis Arbidāns (Konsultants-eksperts veterinārmedicīnā) un Anita Vismane (Lopkopības konsultante Bauskas birojā)

Praktisko nodarbību laikā apmeklēsim liellopu fermu un praktiski nostiprināsim teorētisko nodarbību laikā iegūtās zināšanas.

Mācībām pieteikties zvanot 20267734 vai sūtot e-pastu:

Pieteikties līdz 26. novembrim - vietu skaits ierobežots!

Vecumnieku novada
Lauku attīstības konsultants
Kristaps Stallīts
Tālr. +371 20267734

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933