Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Seniori Kurmenē iegriež deju grīdu

Trešdien, 9. janvārī, seniori tika aicināti uz Kurmenes tautas namu, kurā norisinājās viņiem paredzēts jaungada pasākums. Pasākumā piedalījās gan Kurmenes, gan Bārbeles, gan Vecumnieku seniori. Uz atraktīvo pasākumu bija ieradusies arī Vecumnieku novada domes vadība, Sociālā dienesta vadītāja un pārstāvji, kā arī vadītāji no visu pagastu pārvaldēm.

Pasākumu atklāja Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse, kurai bija liels prieks par kuplo pulciņu, kas bija ieradies uz pasākumu. Viņa visiem vēlēja laimīgu Jauno gadu!

Tika dots vārds Vecumnieku novada domes priekšsēdētājam Guntim Kalniņam, viņš visus sveica ar jauno cūkas gadu, izteica cerību, ka nākotnē visi pagasti varētu sanākt kopā un labi pavadītu laiku.

IMG 5578

“Iepriekšējais gads ir pagājis simtgades zīmē. Ļoti daudzi no jums bija ņēmuši dalību simtgades pasākumos. Tieši jūs, seniori, esat tie, kuriem mums visvairāk jāsaka paldies par to, ka mēs Latvijas simtgadi varējām sagaidīt. Tur ir ieliktas lielas jūsu pūles, tāpēc paldies jums par iepriekšējiem gadiem! Paldies visiem arī par 2018 gadu, par piedalīšanos pasākumos, par to organizēšanu un dalīšanos ar pasākumu idejām!” Pateicību izsaka G. Kalniņš.

IMG 5732

Par vakara mūziku, dančiem un jautrību gādāja Kaspars Kārkliņš no Rīgas.

Zālē bija jūtams atkalredzēšanās prieks. Šī tikšanās senioriem sagādāja lielu prieku, jo viņi dzīvo un ir uzauguši vienā novadā, tāpēc varēja pārrunāt gan jaunus, gan vecus notikumus. Un tomēr muzikants neatvēlēja ilgu laiku senioru sarunām, viņš aši mēģināja iekustināt sanākušo publiku, visiem nu bija jāmin dziesmas. Šis tik bija viens labs treniņš smadzeņu šūnām, jo atminēt tās nemaz nebija tik viegli. Kad dziesmas tika uzminētas, tās uzreiz tika arī atskaņotas un dejas varēja sākties!

IMG 5591

Pasākumā tika sveikti arī jubilāri kuriem bija pusapaļas un apaļas jubilejas, tiem par godu muzikants nodziedāja arī klasisko sveikšanas dziesmu “Daudz baltu dieniņu”.

IMG 5638

Pēc jubilāru sveikšanas uz skatuves tika aicināts Gruzīnu mākslinieks Nuko, kurš šobrīd dzīvo Rīgā. Viņš latviešu valodā visus sveica jaunajā gadā, kā arī pastāstīja ar kādu instrumentu viņš spēlēs. Viņa instruments bija bungas, ar tām viņš spēlēja gruzīnu deju. Karstasinīgie gruzīnu ritmi spēja iekustināt seniorus. Šie rimti bija arī īsts baudījums ausīm.

IMG 5612  

Arī Sociālā dienesta vadītāja Ina Jankeviča vēlējās uzrunāt seniorus. Viņas runā ieklausījās daudzi, tā bija bagātīga un patiesa, ar atskatu par pagājušo gadu. Runas noslēgumā viņa sacīja: “Darāmā ir ļoti daudz, ieceru arī. Mēs visiem gribam radīt vietu, lai mums visiem būtu labi, lai mēs justos kā mājās, jo šeit ir mūsu mājas, šeit mēs esam uzauguši, šeit ir pagājusi mūsu bērnība, šeit ir bijusi mūsu mīlestība, šeit aug mūsu bērni un mazbērni un tāpēc mēs visi kopā darām un veidojam, lai mums būtu vieta – Vecumnieki, kur mums ir ko mīlēt, kur mums ir ko atcerēties… Vieta, kur atnākot mūs mīl, gaida un saprot”.

IMG 5653

Lai seniori atpūtinātu kājas, S. Ķīse noorganizēja vēl kādu pārsteigumu. Viņa ieteica atcerēties jaunību ar Hugo Diegu un viņa ceļu uz Pampāļiem. Tautas namā ieradās smieklīgā un aktīvā grupa “Viepļi Djego”. Viņi spēja sasmīdināt visus un arī dziesmas uzdziedāja.

IMG 5628

Pēc nelielā šova atkal dejas. Ja kāds domā, ka tās bija lēnās, tad viņš rūgti maldas. Seniori bija aktīvāki par dažu labu jaunieti! Vīri spēja izgriezt savas sievas tik ātri, ka brunči vien cilājās. Arī kopīgas, lustīgas dejas bija ne viena vien.

IMG 5660

Pēc lustīgām dejām atkal neliela pauzīte. Šoreiz notika loterija, katram klātesošajam bija jāizlozē numuriņš, vēlāk savam numuriņam bija cītīgi jāseko līdz, lai uzvaras gadījumā varētu saņemt balvu. Katrs uzvarētājs saņemot balvu visiem novēlēja arī kādu novēlējumu. Visvairāk seniori viens otram vēlēja veselību.

Pasākuma noslēgumā visi turpināja labi pavadīt laiku, kā arī prom ejot tā viens no otra nevarēja atvadīties.

Pasākuma fotogalerija pieejama šeit: https://vecumnieki.lv/novads-foto-video-galerija/1326-seniori-kurmene-iegriez-deju-gridu

Alise Barkauska,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933