Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Puteņu mēnesī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi iepriecina pansionāta ļaudis

Nu jau droši var teikt, ka šī ir tradīcija – laikā kad svētki pierimuši, jaunais gads iesācies, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un skolotāji dodas uz pansionātu “Atvasara”, lai ar koncertu iepriecinātu seniorus.

Koncerts “Ziemas vakarā” izskanēja omulīgā atmosfērā vēlā piektdienas vakarā. Pie “Atvasaras” ļaudīm viesojās gan koris “Via Stella”, gan vijolnieku ansamblis, solisti – pūšaminstrumentu, kokles, akordeona un sitaminstrumentu spēles audzēkņi.

IMG 20190211 WA0013

Šajā reizē ar īpaši skaļiem aplausiem tika uzņemti sitaminstrumentu spēles audzēkņi, jo daudzi klausītāji pirmo reizi redzēja un dzirdēja, kā  skaņdarbi tiek atskaņoti uz marimbas.

IMG 20190211 WA0001

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča: “Šie koncerti pansionātā mums ir īpaši! Tas ir sirdsdarbs – gan audzēkņiem, gan skolotājiem. Esmu droša, ka šo tradīciju turpināsim – puteņu mēnesī dosimies pie “Atvasaras” ļaudīm ar koncertu!”.

Paldies pansionāta darbiniekiem par uzņemšanu un iemītniekiem par klausīšanos! Tik uzmanīgus un ieinteresētus skatītājus var vēlēties katrs mākslinieks!

Foto no Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas arhīva

Zane Onkele,
VMMS komunikācijas speciāliste

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933