Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noskaidroti uzņēmēju konkursa dalībnieki

Šogad trešo gadu norisinās konkurss „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018”. Uzņēmēju izvirzīšana konkursam notika laika posmā no 1. līdz 31. janvārim, kad iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti pieteikt uzņēmumus 6 nominācijās

Uznemeji

„Gada jaunietis uzņēmējdarbībā”;  

„Gada pakalpojumu sniedzējs”;

„Gada lauksaimnieks”;

 „Gada darba devējs”;

„Čaklās rokas”;

„Gada ražotājs”.

Pašvaldības iestādes varēja pieteikt uzņēmumus nominācijā „Gada labdaris” un izvirzīt uzņēmumus, ar kuriem bijusi veiksmīga sadarbība projektu realizēšanā, pasākumu rīkošanā un saņemts citāda veida atbalsts.

Šogad kopumā iedzīvotāji un uzņēmēji iesnieguši 16 anketas. Konkursam pieteiktas 27 fiziskas vai juridiskas personas, kas Vecumnieku novadā nodarbojas ar uzņēmējdarbību. Šogad konkursā piedalīsies 13 uzņēmēji, kas ir augstākais dalībnieku skaits attiecībā uz pieteikto uzņēmēju skaitu.  

Visplašāk pārstāvētā nominācija būs „Čaklās rokas” – uz galveno balvu šajā nominācijā pretendēs 6 darbīgi un čakli sava amata pratēji – mājražotāji un pakalpojumu sniedzēji.  Šai nominācijai seko „Gada pakalpojumu sniedzējs” ar 5 nominantiem. Nominācijā „Gada ražotājs” piedalīsies 3 uzņēmēji. Starp citu, visi konkursa dalībnieki ražo pārtikas produktus. Nominācijās „Gada darba devējs”, „Gada jaunietis uzņēmējdarbībā” un „Gada labdaris” piedalīsies katrā pa vienam dalībniekam.

Nr.

Uzņēmums

Nominācija

1

 Agnija Praškeļeviča "Agnijas Rotas"

Čaklās rokas

2

SIA "Latvian wood designs" – Everts Emīls Gertsons

Gada jaunietis uzņēmējdarbībā

3

SIA "Sēdnīca"

Gada darba devējs;

Gada pakalpojumu sniedzējs

4

Daces Stankēvičas zemnieku saimniecība "MAČĒNI"

Gada pakalpojumu sniedzējs

5

Inta Silava (Amaranta ražotne Skaistkalnē)

Gada ražotājs

6

IK "Dzintarlāse"

Čaklās rokas;

Gada ražotājs

7

SIA "Ābolis"

Čaklās rokas;

Gada ražotājs;

Gada pakalpojumu sniedzējs

8

Baiba Tērauda (PINU Šūpuļligzdas)

Čaklās rokas

9

ZS "Ozoli"

Gada labdaris

10

Friziere Ināra Strēle

Čaklās rokas

11

Biedrība "7 maņas"

Gada pakalpojumu sniedzējs

12

Kristīne Vallere ("Everti")

Gada pakalpojumu sniedzējs

13

Antoņina Ļitviņeca

Čaklās rokas

Konkursa vērtēšanas komisija dosies pie uzņēmējiem 6. un 7. martā, lai klātienē iepazītos ar visiem konkursa dalībniekiem un izzinātu katra uzņēmēja darba specifiku un uzklausītu pieredzes stāstus. Uzvarētāji tiks paziņoti konkursa noslēguma pasākumā. Savukārt viens no konkursa pieteikuma anketas iesniedzējiem izlozē laimēs veicināšanas balvu - grozu ar SIA Ābolis, SIA KEEFA un PS Gravas ražoto produkciju.

22. martā plkst. 19.00 Vecumnieku tautas namā tiks godināti visi konkursa dalībnieki un noteikti uzvarētāji nominācijās. Pasākumu vadīs harizmātiskā TV personība Māris Grigalis, iejūtoties sev ierastajā televīzijas sarunu šova vadītāja lomā.

Pašvaldība ielūdz visus Vecumnieku novada uzņēmējus un iedzīvotājus uz konkursa noslēguma pasākumu, lai pateiktos entuziastiem par uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšanu un drosmi uzņemties šo nebūt tik vieglo misiju – būt uzņēmējam.

Dalību lūgums apstiprināt līdz 19. martam, zvanot pa tālruni 63920596, vai rakstot e-pastā: .

Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933