Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Mācību sesija par tūrisma produktu veidošanu Vecumnieku novadā

Vecumnieku novada dome uzņēmējiem un potenciālajiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem piedāvā lielisku iespēju - piedalīties mācību sesijās par tūrisma pakalpojumu un produktu veidošanu Vecumnieku novadā.

Pirmā mācību sesija notika 14. martā Bārbeles tautas namā: “Jaunu tūrisma produktu veidošana Vecumnieku novadā – mērķgrupu vajadzības, esošie resursi un attīstības virzieni”.

Mācību sesiju vadīja, radoša mārketinga un komunikācijas stratēģe, pieredzējusi konsultante jaunu un radošu pakalpojumu veidošanā - Liene Kupča.

Iespēju piedalīties šajā mācību sesijā lielākoties izmantoja novada lauku sētu īpašnieki, kā arī muzeju darbinieki – cilvēki, kuru ikdiena ir cieši saistīta ar tūrismu Vecumnieku novadā. Ievadā sesijas vadītāja dalījās ar dažādiem interesantiem pieredzes stāstiem, kā arī sniedza ieteikumus kā tūrisma jomu attīstīt un uzlabot. Kopīgi tika grupēti un apskatīti dažādi novada pasākumi, kas varētu kļūt gan par lieliem un nozīmīgiem pasākumiem novadā, kas pulcētu cilvēkus ne tikai no novada, bet arī no visas Latvijas, pasaules, gan pasākumi, kuri ir tuvi un ik gadu varētu sildīt sirdis novadniekiem, kā arī tika apskatīti vēl nezināmie, nenoslīpētie novada dimanti. Klātesošie izmantoja iespēju un uzdeva sev interesējošus jautājumus, uz kuriem kopīgi tika meklētas atbildes, risinājumi un iespējas dažādām situācijām.

28. martā no plkst. 10.00 – 16.00 Bārbeles tautas namā notiks otrā mācību sesija: “Jaunu tūrisma produktu veidošana Vecumnieku novadā – piedāvājumu veidošana un virzīšana: zīmols, mārketings, komunikācija”. Laipni aicināti ne tikai muzeju darbinieki un lauku sētu īpašnieki, bet arī pagastu pārvalžu vadītāji, tautas namu vadītāji, uzņēmēji, kā arī citi interesenti.

Dalībai mācībās pieteikties zvanot Dacei Šileikai pa tālr. 63920596 vai rakstot e-pastu .

Alise Dreimane
"Vecumnieku Novada Ziņu" redaktore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933