Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vecumnieku novada iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 14 tonnas elektroiekārtu

No 1.līdz 7.aprīlīm Vecumnieku novada iedzīvotājiem SIA “Eco Baltia vide” organizētajā akcijā bija iespēja nodot nolietotās elektroiekārtas. Vecumnieku novada iedzīvotāji ļoti aktīvi izmantojuši iespēju dabai draudzīgā veidā atbrīvoties no nolietotās un nevajadzīgas elektrotehnikas un pārstrādei nodevuši 14 000 tonnas nolietoto elektroiekārtu.

Iedzīvotāju atsaucība vērtējama kā ļoti liela, tāpēc SIA “Eco Baltia vide” pateicas visiem iedzīvotājiem par dalību akcijā. Uzņēmums aicina arī iedzīvotājus šobrīd vairāk nenest uz iepriekš norādītajām vietām nolietoto elektrotehniku, lai neveidotos stihiskas izgāztuves, bet gan gaidīt informāciju par nākamo reizi, kad atkal varēs nodot elektroiekārtas.

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi, SIA “Eco Baltia vide” turpinās organizēt šādas akcijas, lai kopīgiem spēkiem rūpētos par tīru vidi un nodrošinātu to, ka arī nolietotās elektroiekārtas nonāk pārstrādē un tiek taupīti dabas resursi.

Atgādinām, ka visas elektroiekārtas – televizori, ledusskapji, datori satur kaitīgas vielas, kas var apdraudēt apkārtējo vidi un cilvēku veselību, tādēļ tās nekādā gadījumā nedrīkst izmest sadzīves atkritumos vai atstāt pie atkritumu konteineriem, kur tās kāds var sabojāt un padarīt nederīgas otrreizējai pārstrādei.

SIA “Eco Baltia vide” pateicas visiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem par dalību akcijā un atbildīgo attieksmi pret vidi.

 

Daiga Buča

Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Eco Baltia grupa
Tālrunis: +371 67039816
www.ecobaltia.lv

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933