Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Notiks LOSP tikšanās ar Zemkopības ministru Kasparu Gerhardu

15.maijā plkst.12:00, Zemkopības ministrijas 23.stāva zālē notiks ikmēneša Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvju sapulce.

Sapulcē piedalīsies un par lauksaimniecības nozares aktualitātēm informēs, kā arī uz lauksaimnieku jautājumiem atbildes sniegs zemkopības ministrs (ZM) Kaspars Gerhards.

Turpinājumā Zemkopības ministrijas Valsts sekretāra vietniece Pārsla Rigonda Krieviņa, ZM Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore Liene Jansone un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis sniegs apkopojumu pēc piecām reģionālajām konferencēm un tematiskajām darba grupām par jauno kopējas lauksaimniecības politikas (KLP) periodu.

LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs:Kopīgas diskusijas ir notikušas, ministrijas pārstāvji ir snieguši informāciju, savukārt lauksaimnieki ir uzklausījuši, kā arī darba grupās snieguši savu redzējumu. Tagad ir pats atbildīgākais posms, izvērtēt, salikt, saplānot, kas Latvijai kā valstij ir būtiskākais, lai mēs spētu iet uz priekšu un attīstīties. Protams, joprojām pastāvam uz to, lai Latvijas lauksaimniekiem tiktu nodrošināti taisnīgi un vienlīdzīgi atbalsta maksājumi, lai mēs spētu konkurēt uz vienādiem nosacījumiem, kas šobrīd tā joprojām nav, tāpēc sanāksmē diskutēsim un mēģināsim rast prioritāros KLP nākotnes attīstības virzienus.”

 

Informāciju sagatavoja:
Krista Garkalne,
Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP)
sabiedrisko attiecību speciāliste.

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933