Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Apstiprināts Liliju svētku floristu darbu nolikums

22. maija Domes sēdē tika apstiprināts Vecumnieku 14. Liliju svētku floristu darbu festivāla nolikums.

Festivāls notiks 13. jūlijā parkā aiz Vecumnieku tautas nama. To rīko Vecumnieku novada Dome sadarbībā ar Vecumnieku tautas namu.

Festivāla mērķis ir veicināt Liliju selekcionāru un amatiermākslas kolektīvu dalībnieku radošā darba attīstību un izaugsmi, vienlaicīgi popularizējot Vecumnieku novada vārda un simbolikas atpazīstamību Latvijā.

Pieteikties festivālam var līdz šī gada 1. jūlijam pieteikšanās secībā sūtot pieteikumus elektroniski uz e-pasta adresi . Dalību festivālā apstiprinās organizatori sūtot apstiprinājuma e-pasta vēstuli.

Festivālā piedalīsies ne vairāk kā 10 floristu komandas no Vecumnieku, citiem novadiem. Dalībnieku skaits komandā nevar būt lielāks par 2 cilvēkiem.

Svētkos tiks prezentēti divi nolikumam atbilstoši, pabeigti darbi: pirmais darbs – interjera objekts „10 kūkas un viena svecīte”, kurā obligāti ir jābūt izmantotiem liliju ziediem; otrais darbs – interjera objekts „Sveiciens novadam 10 gadu jubilejā”. Darbs nevar radīt apdraudējumu ūdeņiem, gaisam, augsnei, kā arī florai un faunai. Darbs jāuzstāda tā, lai netiktu apdraudēta cilvēka dzīvība un veselība, kā arī personu manta. Kā arī objekts pēc festivāla kļūs par Vecumnieku novada pašvaldības īpašumu.

Šogad šis pasākums netiek rīkots kā konkurss, bet gan festivāls, tāpēc īpašas žūrijas nebūs un visi dalībnieki saņems pateicības balvas.

 

Alise Dreimane

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933