Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Vecumnieku floristi startē Starptautiskajā ziedu festivālā

No 2.- 4. augustam Ventspilī norisinājās 19. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Festivāla devīze  - “Ziedu melodijas”, par godu jaunās koncertzāles “Latvija„ atklāšanai Ventspilī.

Pasākumam savu dalību bija pieteikušas 24 komandas no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas .

Vecumnieku novadu pārstāvēja 2 komandas. Jauniešu konkurencē startēja komanda „Vecumnieku juniori „ – Elīza Līva Vētra, Vita Kalniņa, Čelsija Viktorija Gerika, Everita Žeire, Linda Libere, Anastasija Kovaļkova. Jaunās floristes veidoja ziedu paklāju ar nosaukumu „Skani”, kur no ziediem, lapām un sūreņu kātiem tapa ērģeļu prospekts. Meitenes savā darbā pielietoja spraušanas, duršanas, locīšanas, pīrsingošanas tehniskos paņēmienus. Darbs bija ieturēts rozā, zaļos un sartos toņos. Rezultātā izcīnīta 2. vieta jauniešu grupā, bet kopvērtējumā ar pieaugušo komandām 4. vieta.

E7BA4757 1B75 4CC2 9386 ED6C07121F36

Pieaugušo komanda 5 cilvēku sastāvā – Ineta Kanna, Līga Lauriņa, Solvita Kozlovska, Gundega Kruglova un Kristīne Kuzma veidoja darbu ar nosaukumu “Balsis„. Cītīgi strādājām jau mājās, radot lapu atlējumus ar kuriem veiksmīgi papildinājām paklāju, panākot tā īpašo raksturu. Mūsu paklājs iznesa Latvijas pļavu un dārzu kolorītu, krāsojoties pelēki violetos toņos.

364D621F 8603 4358 A551 85273CEAC9F2

Saņēmām negaidīti daudz pozitīvu vārdu un atsauksmju no skatītājiem. 

Žūrija mūsu darbu novērtēja kā 8. labāko. Festivāla goda pjedestālu aizņēma viesu komandas – pirmā un otrā vieta Igaunijas floristiem, savukārt trešo vietu ieguva dalībnieki no Sanktpēterburgas (Krievija).

Vissirsnīgāko paldies sakām mūsu šoferītim Ivaram Drezovam par profesionālu darbu un palīdzīgu roku!

Paldies Vecumnieku novada domei un it īpaši Aigai Saldābolai  par transportu, atsaucību un sapratni!

 

Līga Lauriņa
LAK florista amata meistare
Vecumnieku floristikas studijas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933