Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Novadā darbu uzsākusi jaunatnes lietu speciāliste

Vecumnieku novada domē no šā gada 5. augusta darbu sākusi jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva. Viņas pieredze ir divus gadus strādājot ar jauniešiem Rīgas Volejbola skolā, kur tika organizētas nometnes, starptautiskās sacensības un virkne publisku pasākumu. Kristīne ir piedalījusies dažādu projektu rakstīšanā, kā arī iesaistījusies apmaiņas programmās.

Pirmo iepazīšanās tikšanos ar jauniešiem speciāliste organizēja 8. augustā Vecumnieku tautas namā, lai izrunātu tālāko darbību un vienotos par kopējo sadarbību. Tikšanos apmeklēja 11 jaunieši un kopīgi tika nolemts veikt labiekārtošanas darbus Vecumnieku vidusskolas stadionā – tāllēkšanas skrejceļa un kastes atjaunošana, inventāra mājiņas fasādes krāsošana un citi darbi. Jaunieši 30. augustā organizēs florbola sacensības. Septembrī tiek plānots pasākums ar slavenību un dalība nakts orientēšanās pasākumā kopā ar jauniešiem.

Jaunatnes lietu speciāliste tuvākajā laikā plāno apmeklēt Valles, Skaistkalnes, Kurmenes, Bārbeles, Stelpes pagastus un Misas ciemu, lai turpinātu iesākto sadarbību.

“Katru mēnesi noteikti būs pasākumi, lai Vecumniekos būtu rosība un kur pavadīt jauki brīvo laiku kopā ar jauniešiem. Esmu lepna strādāt ar radošiem un aktīviem jauniešiem, kuri grib darīt, nevis tikai runāt un solīt. Uzskatu, ka darot var panākt visu, vajag tik gribēt,” savu pārliecību pauž jaunā jaunatnes lietu speciāliste.

Iepriekš Vecumnieku novada domē darbu ar jauniešiem veica jaunatnes lietu speciālists Andris Kāposts, kura darbības laikā sadarbojoties jauniešiem un domes speciālistiem tika izstrādāts Vecumnieku novada jaunatnes politikas plāns 2019.-2021. gadam. Izstrādātais plāns turpmākajiem trim gadiem nosaka sasniedzamos mērķus un paredz konkrētus uzdevumus. Plāna realizācija nodrošinās pilnvērtīga darba ar jaunatni veikšanu.  A. Kāposts darba attiecības beidza 31. martā.

 

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933