Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Ejam dabā!

Kamēr mācību gads skolā vēl nav sācies, ir īstais laiks iepazīt jaunus draugus un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tāpēc trīs dienas augustā – no 12.augusta līdz 14.augustam, bija laiks, kad to pasāka 20 Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centra jaunieši. Radošās dienas Ejam dabā! darbojās viesu namā Bērzkalni projekta Lat-Lit SOS FGA (nr.LLI-405) ietvaros.

Jaunieši no Vecumniekiem un Bauskas tikās, lai kopīgi darbotos, sportotu un vienkārši labi pavadītu laiku. Pirmā diena aizritēja iepazīstot vienam otru. Radošo  darbnīcu laikā tapa visus dalībniekus vienojošs karogs – katra atstāta pēda ziedu pļavā. Pēcpusdienā visi devās pārgājienā uz Mūsas labo krastu, kur Bauskas pilskalnā aktīvi un jautri  pavadīja laiku.

IMG 20190813 WA0010 1

Otrā diena bija erudīcijas un prāta spēļu diena, ko ik pa laikam papildināja arī sportiskas aktivitātes. Jaunieši  iegāja azartā risinot dažādas vārdu mīklas un atjautīgus viktorīnas Mana Latvija uzdevumus par kultūru un sportu Latvijā, kā arī mūsu valsts vēsturi, dabu, ģeogrāfiju un zinātni.

Trešā diena bija piepildīta aktivitātēm brīvā dabā – Tērvetes dabas parkā.

IMG 20190813 WA0044

Ikviens arī izmēģināja Gaisa trases – cits vieglāku, cits sarežģītāku. Braucienā atpakaļ uz Bausku  daudzi atzina, ka trīs dienas aizskrējušas nemanot un gribētos vēl kaut ko tik pat jauku vēl šajā gadā piedzīvot. Vaicāti par to, kas šajās trīs dienās patika vislabāk, jaunieši atzina, ka visvairāk patika sportiskās aktivitātes un, protams, Tērvetes dabas parks. Vaicāti par to, kas nepatika, kāds jaunietis atzina: Ilgums. Nopietni? 3 dienas! Trešajā dienā visi kārtīgi iepazīstas, bet viss jau beidzies!

Kā atzina radošo dienu pedagogu komanda, vislielākais guvums bija tas, ka acīm redzami jaunieši sadraudzējās savā starpā, un, iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, cēla viņu pašapziņu un pašapliecināšanos.

LATLIT logo mix full CMYK

 

Irēna Kalniņa,
Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centra vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933