Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Noslēgusies Laba O Dabas orientēšanās seriāla pirmā sezona

Pirmdien, 26.augustā, ļoti pacilātā noskaņojumā, tika aizvadīta šīs vasaras pēdējā Laba O Daba orientēšanās treniņu un apmācību kārta. Statistika: Laba O Daba treniņus sākām organizēt no 13.maija, katru nedēļu pirmdienās no 19:00 līdz 21:30, kopā aizvadot 15 treniņu kārtas.

No 15 kārtām - 13 reizes tikāmies Zvirgzdes mežos, Aklā ezera orientēšanās kartē, par starta vietu izvēloties dažādas lokācijas.

Rezultāti: https://center.sportident.com/…/…/-/2019/event-15krtas-treni

Aptuveni treniņos pavisam piedalījās 45 unikāli dalībnieki ( tas nozīmē, ka vismaz vienu reizi startējuši 45 dalībnieki). Vidēji katrā treniņā piedalījās 18 dalībnieki jeb kopumā visas sezonas laikā tika doti 270 starti. Treniņos piedalījās gan bērni, gan jaunieši, gan pieaugušie un veterāni.

Pēdējais treniņš bija īpašs ar to, ka devām masu startu abām distancēm ( īsajai un garajai) un apbalvojām dalībniekus ar mazām balviņām no Bruknas ķiploki produkcijas - ar garšvielu maisījumu vai cidoniju sukādēm, tāpat ar specbalvām - mazajām O prizmām, ko iekārt mašīnas atpakaļskata spogulī, kas ir kā orientieristu atpazīšanās zīme.

Lai arī kādu brīdi vairs ne mums, ne dalībniekiem pirmdienas vairs nebūs tik saviļņojušas un sportiskas, nākamgad viss turpināsies vēl augstākā kvalitātes līmenī un mērogā, jo šis bija tikai sākums patstāvīga orientēšanās seriāla izveidei.

Mūsu aktivitāte vēl nebeidzas šogad - jau šo svētdien, mēs sacentīsimies Klubu stafetēs Carnikavas novadā, kur startēs Eko O pamatkomanda 10 dalībnieku sastāvā un divas 4 dalībnieku komandas 4fun distancēs.

69096765 609062296287087 3689658575514238976 n

Tāpat aicinam uz VisLatvijas orientēšanās nakts rogainingu Vecumniekos 27.septembrī.

Nolikums: http://www.rogaining.lv/Vecumnieki/

Viena cilvēka virzīta aktivitāte, bet tik daudz iesaistīti labi cilvēki - apmācību vadītāji; dāmām, kas drukāja kartes; šoferīšiem,kas atveda dalībniekus - tēvi, mammas, brāļi,māsas u.c., kā arī finiša tiesneses, kas sagaidīja dalībniekus un nolasīja viņu rezultātus, tāpat arī cienāja ar svaigiem tomātiem un gurķīšiem. Un lielum liels paldies dalībniekiem, ka orientēšanās sports Jūs interesē un jaunos dalībniekus ieinteresēja, tāpat lielum liels paldies par sadarbību un atbalstu Vecumnieku novada domei, biedrībai "Jaunatne smaidam" un orientēšanās klubam “Ozons”.

"Daudz jaunu, iepazītu cilvēku, jaunu iespaidu un galu galā- jauna mīlestība pret sportu un tā milzīgo daudzveidību. Paldies par fantastiskajām pirmdienām visas vasaras garumā. Kustībā ir spēks #orientēšanās, " Dalībniece Zane Adiene dalās iespaidos par Laba O Daba seriālu.

Foto: Andris Ivanāns

Mārtiņš Šteinalts,
Laba O Daba organizators,
Tūrisma un orientēšanās sporta kluba Eko O vadītājs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933