Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Vecumnieku novadā darījumu tūrisma ietvaros viesojas nozaru pārstāvji no Vācijas

Sestdien, 14.septembrī, Vecumnieku novadu apciemoja grupa ar dažādu nozaru pārstāvošiem starptautisku uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem no Vācijas.

Viesi katru gadu izraugās kādu ceļojuma mērķi, un šogad pēc personīgām rekomendācijām izvēle krita par labu Latvijai. Sākotnējā ideja bijusi vairākas dienas pavadīt Rīgā un tās apkārtnē, bet, konsultējoties privāti, grupu ieinteresēja piedāvājums apciemot Vecumnieku novadu, lai sīkāk uzzinātu par uzņēmuma “Agro Bārbele” darbību , iepazītos ar kopējo novada tautsaimniecību un dabu. Pēc pusdienošanas pie vietējā ēdinātāja, grupa iegriezās jaunatvērtajā Tūrisma informācijas punktā Rīgas ielā 34, kur sīkāk uzzināja par novada uzņēmējiem, kultūrvēsturisko mantojumu un tūrisma piedāvājumu. Tāpat viesiem tika paradīta blakus telpa, kurā vēl nenotiek nekāda darbība. Bieži šādu apciemojumu rezultātā rodas labākās idejas un piedāvājumi, nesot gan jaunas investīcijas, gan veidojot darījumu kontaktus.

Pēc garās, informatīvi un vizuāli piesātinātās dienas viesi atzina, ka redzētais un uzzinātais pārspējis jebkādas iztēlotās gaidas, - gan izcili saplānotais apskates un brauciena maršruts, kuru rotāja ļoti interesanti stāsti, gan garšīgais ēdiens, gan viesmīlība un komunikācija, gan skaistā, brīvā un plašā Zemgales daba. Ir pilnīgi skaidrs, ka braucēji atgriezīsies, nu  jau ar kuplāku līdzceļotāju skaitu!

Aira Odinga,
Tūrisma informācijas konsultante

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933