Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Tiekas ar harizmātisko Roberto Meloni un izdejo dažādos zumbas ritmus

13. oktobrī Vecumnieku tautas namā Vecumnieku novada jauniešu dome organizēja tikšanos ar visiem pazīstamo itāli Roberto Meloni un zumbas dejotāju Madaru. Pasākums bija kupli apmeklēts, ne tikai jaunieši bija ieinteresēti uzzināt un pieredzēt ko jaunu, bet gūt pozitīvas emocijas bija ieradušies arī bērni un vecāka gada gājuma iedzīvotāji.

Roberto Meloni ir pārcēlies uz dzīvi Latvijā no saulainās Itālijas. Viņš ir kļuvis pazīstams kā dziedātājs, dažādu televīzijas un izklaides pasākumu vadītājs. Iespējams, tieši viņš ar savu īpašo itāļu harizmu bija tas, kurš apstiprināja iedzīvotāju vēlmi un interesi apmeklēt šo pasākumu. Kopā ar Roberto visi pasākuma apmeklētāji lustīgi padziedāja dažādas dziesmas itāļu un angļu valodās, kā arī kopīgi uzdejoja.

Pēc kopīgi izdziedātām dziesmām zālē virmoja pozitīva gaisotne, un visi bija gatavi nodegustēt vietējo kafejnīcu sagatavotos gardumus - SIA “Sēdnīca” bija parūpējusies  par gardu picu, savukārt, krodziņš “Pie lielās karotes” par gardu kūku ar melonēm. SIA “Ābolis” no Gaismas lutināja apmeklētājus ar gardo, bet nedaudz aso ābolu sulu “Čilābolis” un SIA “KEEFA” deva iespēju nodegustēt “Simply food” biezenīšus. Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja Evelīna Griņova-Kabanova bija sagatavojusi tiramisu kūku un Vecumnieku novada jauniešu domes dalībnieces Linda un Lelde Liberes – šokolādes keksiņus.

Bija ļoti interesanti klausīties Roberto stāstos par savu dzīvi un gadu laikā uzkrāto pieredzi. Tagad pasākuma apmeklētāji zina daudz jaunu un interesantu faktu par to, kā Roberto nokļuva Latvijā, kā arī par to, kā viņš te iedzīvojās. Roberto stāstīja, ka bija izvēle - starp Igauniju, Lietuvu un Latviju. Sākumā viņš atbrauca mācīt itāļu valodu skolās, bet pēc tam sāka piedalīties dažādos sabiedriskos pasākumos, vēlāk – sāka tos vadīt.

Pasākuma turpinājumā uzkrāto enerģiju varēja izlikt aktīvās un jautrās zumbas dejās un ritmos kopā ar Madaru Akmentiņu. Madara ir no Āgenskalna - aktīva dejotāja, kura gājusi cauri daudz kam, lai nokļūtu uz skatuves un dejotu kopā ar skatītājiem. Šo aktivitāti labprāt izmēģināja gan bērni, gan jaunieši, lai pārliecinātos cik viegli ir izpildīt vajadzīgās kustības Madaras pavadībā, kā arī pārbaudītu savu izveicību, lokanību un apķērīgumu.

Sakarā ar to, ka plānotie Jumīšu svētki laikapstākļu dēļ nenotika, tāpēc, tuvojoties pasākuma izskaņai, visi iepazinās ar senajām latvju zīmēm. Jaunieši Mūzikas un mākslas skolā bija sagatavojuši latvju zīmes un to skaidrojumus.

Pasākuma noslēgumā gūtā pozitīvā enerģija tika iemūžināta kopīgās fotogrāfijās, kas ikvienam paliks atmiņā un paliks par piemiņu no aizraujošā pasākuma.

IMG 20191013 WA0004

Vecumnieku novada jauniešu domes dalībniece Anastasija Kovaļkova atzīst, ka pasākums patiešām bija fantastisks un tajā valdīja lieliska gaisotne. „Man ļoti patika izmēģināt zumbas dejas soļus, kā arī interesanti bija klausīties Roberto Meloni aizraujošajos stāstos,” secina Anastasija. Arī Vecumnieku novada iedzīvotāja Sarmīte Meldere piekrita, ka pasākums bija ļoti interesants, saistošs un jautrs. „Visādā ziņā – tas ieinteresēja visus – gan bērnus, gan pieaugušos. Ikviens varēja piedalīties gan dejās, gan picu un kūku degustēšanā, gan kopīgās dziesmās ar Roberto Meloni,” priecājās Sarmīte.

Jaunieši pateicās pasākuma organizatoriem un visiem iesaistītajiem – pasākums bija gan izzinošs, gan izklaidējošs. Ar nepacietību tiek gaidīts nākošais interesantais pasākums!

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933