Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Senioru dāmu deju kolektīva "Rudens Rozes" sadancī tiek izdejotas emocijas

Ar dzejnieces Lijas Brīdakas vārdiem šā gada 9. novembrī plkst. 13:00 Vecumnieku tautas namā iesākās senioru dāmu deju kolektīva “Rudens Rozes” rīkotais sadancis “Lapu vēstules dej vējā..”

Koncertu atklāja Vecumnieku novada senioru dāmu deju kolektīvs “Rudens Rozes” ar deju “Pa vējam”, kas sasaucās ar sadanča tematiku, rosinot aizdomāties par to, ka mūsu ikdienas rit pārpilnas ar domām un jūtām par cilvēkiem un labiem draugiem, šīs atmiņas dara līksmāku prātu un dejojot mēs spējam būt, kas lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo.

Koncerta gaitā tika stāstīts stāsts par rudens lapām, kas vējā dej tieši tāpat kā saaicinātie kolektīvi ar saviem priekšnesumiem, paužot mums, līdzcilvēkiem un apmeklētājiem atziņu, ka dejot nozīmē sasniegt pasaules, kas neeksistē un izjust dzīves īsto nokrāsu un piepildījumu.

Vakars aizritēja skaistu deju un mūzikas pavadījumā, piepildīts pozitīvu emociju un smaidu. Ar vārdiem: “Rudens liesmojošā kļava degdama deg un nesadeg. Tā ir savāda siltuma uguns, kas nepārvēršas pelnos, bet kvēlo un apņem mūs, tā parāda, cik liela ir draudzība, cik stipra ir dejas mīlestība un kustību prieks,” tika noslēgts sadancis. Pēcāk tika teikti pateicības vārdi kolektīviem – draugiem, kuri kuplināja pasākumu.

Senioru dāmu deju kolektīva vadītāja S. Vēvere teica paldies vārdus un pasniedza pateicības rakstus par ierašanos un kopā aizvadīto pasākumu. Arī pārējie kolektīvi izteica atzinīgu novērtējumu par uzaicinājumu un pasniedza S. Vēverei ziedus un dāvanas.

Jana Goževica

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933