Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumniekos skan reps latgaliski

10. novembrī Vecumniekos ciemojās hip-hop duets «Latgalīšu reps». Pasākumu iesildīja «Zumba ar Āgenskalnu». Zumba Vecumnieku novadā ir kļuvusi ļoti populāra, tāpēc aktīvās dejas nevienam nebija pārsteigums un publika aktīvi iesaistījās tajās.

DSC 0364

Repa apvienības dalībnieki Ivo Grigalis un Didzis Kozlovs ir puiši no Ludzas. «Biju mēģinājis rakstīt repu vairākās valodās – gan krieviski, gan latviski, gan latgaliski, taču vislabāk man patika kā tas izklausās tieši latgaliski,» savus muzikālos eksperimentus atklāj Ivo. Mūziķi ir pārliecināti, ka repam latgaliešu valodā patiešām ir nākotne – galvenais ir mīlestība uz dzimteni, valodu un mūziku. «Latgalīšu reps» iekustināja visus Vecumniekus! Jaunieši dziedāja līdzi visām dziesmām un aktīvi atbalstīja grupu.

Vecumnieku novada jauniešu domes dalībnieki bija parūpējušies arī par kādu gardumu – viņi bija sacepuši mafinus, lai pasākuma dalībnieki varētu gan mieloties, gan baudīt mūziku.

DSC 0372 copy

Pasākuma apmeklētāji devās mājup uzlādēti, pozitīvas enerģijas pārņemti un atzina, ka šis pasākums radīja daudz emociju. Grupa aizrāva publiku un nevienā brīdī nebija garlaicīgi. Pasākumu apmeklēja arī Iveta Karpova ar ģimeni no Misas. Viņi labprāt izbaudīja repu latgaliešu valodā. «Koncerts bija labs, bet, manuprāt, pasākumu varēja apmeklēt vēl vairāk jauniešu, kuru mūsu novadā ir patiešām daudz!» Arī Ilze Pustenko no Vecumnieku pagasta atzina, ka «Latgaliešu repa koncerts bija tiešām «karsts». Puiši uzspridzinaja visu zāli!»

DSC 0380

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933