Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Draudzības zīmē aizritējis "Via Stella" koncerts Vecumniekos

Piektdien, 8. novembrī, Vecumnieku tautas namā draudzības zīmē aizritējis "Via Stella" koncerts "Par to un šo". Koncerta nosaukums liek domāt par vieglumu, taču koncerts nebūt nebija viegls, skaistās sieviešu un bērnu eņģeļu balsis apbūra ik vienu, bet vīru koris "Absolventi" ar zemo balss intonāciju lika klausītājiem atgriezties realitātē.

Draudzības koncertu iesāka sieviešu koris “Via Stella”, kas uz skatuves uznāca no malu malām vīterojot kā putni, kas zālē radīja svētuma un apbrīna sajūtu. Tik vieglas, tik tīras un nepiespiestas bija šīs daiļo sieviešu balsis.

Koncertu atklāja sieviešu kora Mākslinieciskā vadītāja Liene Batņa paužot prieku par tik kuplu klausītāju skaitu un atklājot, ka draudzības koncerts viņiem ir rets notikums.

Turpinājumā tika izdziedātas dažādas mūzikas kompozīcijas, sieviešu korim pievienojās arī bērnu koris “Via Stella”, kas koncertu iezīmēja vēl krāšņāku.

Tā kā šis bijadraudzības koncerts, tad uz skatuves tika aicināti vīru koris “Absolventi”, kas šajā sezonā cītīgi gatavojas savai 60 gadu pastāvēšanas jubilejai, kas norisināsies 30. novembrī Rīgā, tāpēc Vecumniekos bija iespēja baudīt nelielu ieskatu no jubilejas programmas. Jāmin, ka korī atrodami vīri, kas piedalās tajā no pašiem pirmsākumiem.

Vīriešu kora Mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols bija ļoti atraktīvs un mācēja publiku sasmīdināt gandrīz katrā dziesmu starplaikā. Vīru balsis bija nopietnas, vīrišķīgas un harizmātiskas, viņiem piestāvēja viņu sagatavotais repertuārs, jo daudzas dziesmas tikušas izvēlētas iz dzīves.

Koncerta noslēgumā sieviešu un bērnu koris “Via Stella” un vīru koris “Absolventi” vienojās kopīgā dziesmā, zālē bija jūtama draudzība, koru dalībniekos redzami sirsnīgi smaidi, piepildījums un gandarījums.

FOTO GALERIJA

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933