Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Vecumnieku novada dome aicina skolēnus jau laicīgi pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Vecumnieku novada dome  2020. gada vasarā plāno iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) izsludinātajā aktīvās nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanā.

NVA īstenotais skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam, un tajā vienu mēnesi piedalīties varēs skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās un turpinās mācības vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs nākamajā mācību gadā. Samaksa par darbu tiek noteikta valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā.

Aicinām skolēnus jau laicīgi pieteikties darbam Vecumnieku novada pašvaldībā kā gadījuma darbu strādniekam, aizpildot iesnieguma veidlapu un iesniedzot to personīgi Vecumnieku novada domē 7. kabinetā vai Klientu apkalpošanas centrā vai iesniedzot Vecumnieku novada pagastu pārvaldēs. Iesniegumu var nosūtīt arī pa pastu uz adresi: Vecumnieku novada dome, Rīgas ielā 29, Vecumniekos, Vecumnieku pagastā, Vecumnieku novadā, LV – 3933.

  Detalizētāka informācija par pasākuma nosacījumiem pieejama NVA tīmekļvietnē: https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=610.

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933