Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Domes sēdē apstiprinātas parakstu vākšanas vietas

10. janvāra Domes sēdē tika noteiktas sešas parakstu vākšanas vietas Vecumnieku novada teritorijā, kur no šā gada 16. janvāra līdz 14. februārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā”un “Grozījums likumā "Par pašvaldībām”

 

Parakstu vākšanas vietas nosaukums

Adrese

Bārbeles pagasta pārvalde

Bauskas iela 2, Bārbele, Bārbeles pagasts, Vecumnieku novads, LV 3905

Kurmenes pagasta pārvalde

„Pagastmāja”, Kurmene, Kurmenes pagasts, Vecumnieku novads, LV-5115

Skaistkalnes Tautas nams

Kurmenes iela 1, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts Vecumnieku novads, LV-3924

Stelpes pagasta pārvalde

„Stelpes pagasta nams”, Vecstelpe, Stelpes pagasts, Vecumnieku novads, LV-3925

Valles pagasta pārvalde

"Dzirnas", Valle, Valles pagasts, Vecumnieku novads, LV-5106

Vecumnieku bibliotēka

Rīgas iela 5, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV – 3933

Parakstīties būs iespējams pirmdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās laikā no plkst. 9.00 – 13.00 un otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, no plkst. 15.00 – 19.00.

Šā gada 23. decembrī, pamatojoties uz Latvijas Republikas Satversmes 72. pantu un 41 Saeimas deputātu prasību, Valsts prezidents Egils Levits apturēja Saeimā 2019. gada 19. decembrī pieņemto likumu “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā “Par pašvaldībām” publicēšanu uz diviem mēnešiem. Grozījumi paredz mainīt domes pilnvaru termiņu ārkārtas vēlēšanu sarīkošanas gadījumā, proti, noteikt, ja līdz kārtējām vēlēšanām ir vairāk nekā 24 mēneši, ārkārtas vēlēšanās jauno domi ievēl uz atlaistās domes pilnvaru termiņu. Savukārt, ja līdz kārtējām vēlēšanām palikuši no deviņiem līdz 24 mēnešiem, jauno domi ievēl uz atlaistās domes atlikušo pilnvaru termiņu un vēl uz četru gadu pilnvaru termiņu. Tāpat izmaiņas paredz, ja līdz kārtējām domes vēlēšanām ir palikuši mazāk nekā deviņi mēneši, jaunas domes vēlēšanas nenotiek un līdz kārtējām domes vēlēšanām darbojas pagaidu administrācija.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933