Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Talantu parāde “Gribu, varu, daru 2020”

22. februārī plkst. 14.00 Stelpes pamatskolā notiks talantu parāde "Gribu, varu, daru 2020" Sarīkojums ir kļuvis par iemīļotu tradīciju. Koncertā uzstājas cilvēki ar dziesmām, dzejas lasījumiem, dejām vai citiem priekšnesumiem.

Izstādēs aplūkojami interesanti priekšmeti, kas radušies vaļasprieku rezultātā. Skatītājus priecējušas dažādas, bieži vien pārsteidzošas lietas – gleznas, krustdūrienu gleznas, cimdu raksti, izšuvumi, no papīra veidotas pasaku pilis, tamborēti multfilmu varoņi, dabas fotogrāfijas un pat elpu aizraujoši mākslas darbi, kas veidoti no plastmasas atkritumiem! Katram izstādes dalībniekam dodam iespēju īsumā pastāstīt par savu vaļasprieku.

Priekšnesumus nevērtējam un nesalīdzinām, tikai baudām. Publiska uzstāšanās ir piedzīvojums. Stāstot par sajūtām, dalībnieki atzīst, ka sākumā mēdz būt grūti saņemt drosmi un pieteikties. Taču prieks un gandarījums, ko jūt pēc tam, esot tā vērts. Daudzi vēlas to baudīt atkārtoti, tāpēc piesaka dalību vairākus gadus pēc kārtas.

Ja Tev ir dziesma vai dzejolis, kas iedvesmo un stiprina, tad šis ir sarīkojums Tev. Un kurš gan varētu aizliegt uzmeklēt simpātisko deju partneri, ar kuru kopā vēl skolas laikā apgūts kāds interesants solis? Varbūt vēlies parādīt burvju triku, izstāstīt anekdoti vai piedāvāt kaut ko tādu, ko mēs nemaz nevaram iedomāties?

Lai ko Tu darītu, reiz pienāk brīdis, kad pašam sāk patikt. Tā ir zīme, ka klāt ir īstais laiks pieteikt savu priekšnesumu talantu parādei GRIBU, VARU, DARU. Saņem drosmi, parādi skatītājiem! Dalies ar prieku! Prieks taču dara mūsu dzīvi labāku, prieks uzlabo veselību! Ļauj, lai tas vairojas!

Talantu parādi apmeklē sirsnīgi, labvēlīgi noskaņoti skatītāji. Daudzi zina no pieredzes, ka uzstāties publikas priekšā nav viegli, īpaši ja to dara reti vai pirmo reizi. Bet lai vēlme rīkoties vienmēr ir stiprāka par šaubām!

Zvani un piesaki savu priekšnesumu vai izstādi pa telefonu 26346081. Sarīkojuma organizētājiem būs vieglāk, ja izdarīsi to savlaicīgi, vēlams līdz 17. februārim.

Sandra Neliusa,
Stelpes kultūras darba organizatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933