Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Vecumnieku tautas namā pirmie pasākumi aizritējuši jaunās komandas sastāvā

Kopš novembra Vecumnieku tautas namā darbu uzsāka mākslinieciskās daļas vadītāja Inga Rakusova, bet no janvāra tautas nama vadītājas pienākumus pilda Jana Goževica, kas iepriekš namā darbojās kā administratore.

Šobrīd tautas nams strādā pilnā darba režīmā, tiek plānoti un organizēti gada plānotie pasākumi, realizētas vēl nebijušas idejas, meklēti kontakti un risinājumi, lai Vecumnieku novada iedzīvotājiem būtu pieejama interesanta un daudzveidīga kultūras programma.

I.Rakusova atzīst, ka ir daudz ideju nākamajiem pasākumiem, var spriest, ka jauniete ir apņēmības pilna tās realizēt. Izjādes ar zirgiem un uguns šovs ir kāda pasākuma nākotnes plānā, taču kurā - vēl atklāts netiek, jo intrigas saglabāšana arī ir nepieciešama.

Ingas aizraušanās brīvajā laikā ir nodarboties ar dažādām radošām lietām, tieši tas kalpojis kā iemesls un motivācija pieteikties vakantajam amatam, jo patieso aizraušanos varēs pielietot ne tikai brīvajā laikā, bet arī ikdienas darba gaitās.  

Inga tic, ka darbs Vecumnieku tautas namā viņai atnesīs tūkstošiem skaistu mirkļu un sarīkojumus kopā ar brīnišķīgiem cilvēkiem.

Tautas nama vadītāja Jana Goževica atzīst, ka darbs nav viegls, tas ir ļoti atbildīgs, laikietilpīgs, prasa radošumu, sadarbību un labu komunikāciju. Tomēr tas ir arī aizraujošs, jo tieši šajā amatā var ļaut vaļu savām fantāzijām. Grūtākos brīžos Janai palīdz kolēģi no pārējiem novada tautas namiem, par ko viņa tiešām ir pateicīga. “Esmu pārliecināta, ka ejot ar labiem mērķiem un domām pasaulē, atpakaļ saņemsi to pašu,” pārliecību pauž J. Goževica.

Jana sevi raksturo kā cilvēku, kas rīkojas, ir atbildīgs un neatlaidīgs. Viņas enerģija visiem bija pamanāma jau tad, kad savas darba gaitas uzsāka kā tautas nama administratore, toreizējā administratore vēlējās iesaistīties visās nama aktivitātēs. Pieteikties tautas nama vadītāja vakancei Janu mudināja gan kolēģi, gan vīrs, taču viņa vēl nebija izlēmusi līdz konkurss tika izsludināts atkārtoti.

Tāpat kā Inga arī Jana ieskicēja tautas namā paredzētos pasākumus nākotnē. Būs iespēja apmeklēt populārā Latvijas komiķa Riharda Čerkovska stāvizrādi, tāpat Vecumnieku novadu apciemos “Cirks no citas planētas”, šie un citi plānotie pasākumi ir tikai mazumiņš no tā, ko tautas nama komanda vēlas realizēt nākotnē.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933