Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Atklāj Latvijas reģionu burvību izstādē „Balttour 2020”!

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu! Vecumnieku, Bauskas, Iecavas un Rundāles novadu tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot aktuālos tūrisma produktus.

“Izstāde “Balttour” ir aizraujošs piedzīvojums! Apmeklētāji izstādē varēs sajust dažādu kultūru, tostarp austrumu, dažādību, jo dalībai “Balttour 2020” pieteikušies dalībnieki no Krievijas, Uzbekistānas, Armēnijas un Gruzijas. Turklāt tik liela Gruzijas ekspozīcija Ķīpsalā vēl nebūs redzēta! Savukārt eksotiskāku atmosfēru uzburs dalībnieki no Kubas, Indonēzijas un Seišelu salām. Nāciet un piedzīvojiet!” aicina “Balttour” projekta vadītājs Dainis Bricis.

Atklāj Latvijas tūrisma jaunākās pērles
Latvijā ir daudz lielisku tūrisma objektu – pārliecinies “Balttour 2020”! Izstādē pašmāju tūrisma jaunumus prezentēs dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem – Alūksnes, Dundagas, Jūrmalas, Rēzeknes, Siguldas, Kokneses un daudzām citām pilsētām! Apmeklētāji varēs uzzināt par jaunām iespējām izbaudīt mieru un klusumu Latvijas izcilajā dabā, aktīvās atpūtas iespējām, kā arī kulinārajiem un gastronomiskajiem piedzīvojumiem reģionos, kultūras un izklaides pasākumiem, pastaigu takām, pilīm, skatu torņiem un daudz ko citu. Nāc un atklāj Latviju no jauna! Sajūti novadu garšu
Trīs izstādes dienās katrs varēs ne tikai iepazīt Latvijas novadu un pasaules valstu tūrisma piedāvājumu, bet arī izbaudīt pašmāju gastronomiskos labumus un kulināros jaunumus! “Balttour 2020” darbosies tradicionālais mājražotāju un amatnieku gadatirgus, kur varēs nogaršot un nopirkt dažādu reģionu gardumus un kārumus, kā arī latviska dizaina māla traukus, ikdienā noderīgus izstrādājumus no koka, pītos grozus, sudraba rotaslietas un citus darinājumus. Izbaudi novadu viesmīlību, palutini garšas kārpiņas un latvisko savu ikdienu!

 Laipni aicinām visus ciemos!

 

Aira Odinga,
Tūrisma informācijas konsultante

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933