Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Uz pašvaldības ceļiem tiks ierobežota kravas transporta satiksme

2019. gada beigas un 2020. gada sākums šoreiz bijis bez baltās sniega segas un lieliem mīnusiem, šajā laikā krituši siltuma rekordi un ikdienas nokrišņi nav saudzējuši ceļa segumus, tāpēc tiks izvietotas pagaidu ceļa zīmes ar svara ierobežojumu no 2020. gada 1.februāra.

Pārsvarā uz grants ceļiem šķīdonis rodas pavasarī un rudenī - laikā, kad uz ceļiem nonāk liels ūdens daudzums un brauktuves tiek pārmitrinātas, līdz ar to ceļa nestspēja būtiski samazinās. Lai novērstu ceļu sabrukšanu, pakāpeniski uz novada pašvaldības ceļiem tiek izvietotas  ceļa zīmes, kas ierobežo satiksmi autotransportam ar paaugstinātu pilnu masu. Ceļu ierobežojumi tiek noteikti izvērtējot katra ceļa stāvokli un nestspēju. Šādu praksi piekopj arī A/S “Latvijas Valsts Ceļi” un valstis ar līdzīgiem klimatiskajiem apstākļiem. Būtiski, lai šos ierobežojumus ievērotu arī kravu pārvadātāji, jo pietiek izbraukt pāris kravas automašīnām, lai ceļu sabojātu tā, ka arī vasaras sezonā tas būs grūti izbraucams, kā arī to labošana prasīs krietni lielākus materiālos ieguldījumus.   Uzlabot grants ceļu stāvokli var tikai tad, kad tas ir apžuvis un atguvis nestspēju.

Vecumnieku novada pašvaldības ceļu saraksts uz kuriem tika izvietotas pagaidu ceļa zīmes autotransporta  svara ierobežošanai, skatīt ŠEIT

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933