Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku novadā “Eco Baltia vide” akcijā kopā savāktas 3,5 tonnas elektroiekārtu

SIA “Eco Baltia vide” rīkotajā elektroiekārtu nodošanas akcijā Vecumnieku novadā kopumā iedzīvotāji sašķirojuši 3,5 tonnas nolietoto elektroiekārtu (veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.). Vecumniekos izvietotajā speciālajā konteinerā nodotas 1,78 tonnas elektroiekārtu, bet Bārbelē – 1,72 tonnas.

 

Akcija norisinājās no 16.-23.martam. Akcijas laikā tika pieņemti savu laiku nokalpojuši vai mājsaimniecībā vairs neizmantoti ledusskapji, veļas mašīnas, televizori, datori, mikroviļņu krāsnis, tosteri, fēni un cita tehnika. Akcijas laikā Vecumnieku iedzīvotāju nodotās elektroiekārtas tiks nodotas tālākai pārstrādei.

Uzņēmums pateicas novada iedzīvotājiem par dalību akcijā. Šādas akcijas Vecumnieku novadā tiks rīkotas arī turpmāk, sniedzot iespēju iedzīvotājiem videi draudzīgā un ērtā veidā atbrīvoties no elektroiekārtām, ko nedrīkst izmest sadzīves atkritumos vai novietot blakus konteineriem, jo tie ir videi kaitīgie atkritumi.

Plašāka informācija par SIA “Eco Baltia vide” sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī atkritumu šķirošanas iespējām pieejama www.ecobaltiavide.lv.

 

 

Papildu informācijai:

Daiga Buča

Preses sekretāre

SIA “Eco Baltia vide”

Tālr. 26588715

www.ecobaltiavide.lv

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933