Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies pirmais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2020” pieteikumu termiņš

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2020”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 7000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Konkurss notiek no 2020. gada 2. janvāra līdz 30. oktobrim un tam ir noteikti 3 pieteikšanās termiņi:

  1. 2. janvāris – 30. aprīlis;
  2. 5. maijs – 31. jūlijs;
  3. 3. augusts – 30. oktobris.

Šobrīd rit otrais biznesa ideju pieteikumu iesniegšanas termiņš, kas noslēgsies 31.jūlijā.

Pirmajā pieteikumu termiņā tika iesniegti četri biznesa ideju pieteikumi. Viens no pieteikumiem tika noraidīts administratīvās atbilstības vērtēšanas kritēriju izvērtēšanas posmā. Pārējie trīs pretendenti ar vērtēšanas komisiju tikās 13.maijā, lai sniegtu savas biznesa idejas izklāstu un atbildētu uz komisijas jautājumiem. Iepazīstoties ar konkursam iesūtītajiem pieteikumiem un prezentācijām, konkursa vērtēšanas komisija nolēma atbalstīt divu pretendentu pieteiktās biznesa idejas.

Maksimālo pieejamo finansējumu (1500,00 EUR) saņems Santa Rocēna, kura plāno izveidot jaunu keramikas darbnīcu Vecumniekos, kas nodarbotos ar māla trauku veidošanu un laika gaitā attīstītu arī iespēju piedalīties dažādās meistarklasēs un organizētu nodarbības gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. Ar konkursā saņemto finansiālo atbalstu iecerēts iegādāties elektrisko keramikas apdedzināšanas krāsni.

Santas Rocēnas izgatavotie trauki. Autors: S.Rocēna

Santas Rocēnas izgatavotie trauki. Autors: S.Rocēna

Savukārt SIA “Medilux” pārstāvis Atis Klints sava uzņēmuma attīstībai saņems 750,00 EUR lielu atbalstu. Uzņēmums nodarbojas ar rehabilitācijas preču ražošanu, mazumtirdzniecību un nomu visā Latvijas teritorijā. Konkursā saņemtais finansiālais atbalsts tiks izmantots interneta veikala izveidei ar maksājumu sistēmu, automātisko rēķinu sagatavošanu un elektronisko noliktavas sistēmu, kas ļauj saņemt informāciju no higiēnas preču u.c. izplatītājiem.

Aicinām visus interesentus piedalīties konkursā un pieteikt savu biznesa ideju, lai pretendētu uz pašvaldības finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai!

Atlikušais konkursa finansējums ir 4750,00 EUR. Saskaņā ar konkursa nolikumu, biznesa ideju pieteikumi tiek pieņemti līdz brīdim, kamēr konkursa īstenošanai pieejamais finansējums tiek izlietots pilnā apmērā vai pieejamais finansējums ir lielāks par 1500,00 EUR. Ja pieejamais finansējums ir mazāks par 1500,00 EUR, konkurss tiek slēgts.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas.

Konkursa pretendenti tiek aicināti ievērot pieteikuma sagatavošanai norādītās prasības un neskaidrību gadījumā konsultēties attīstības – plānošanas nodaļā.

Sagatavoja: Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore
Tālr. 63920596; e-pasts:

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933