Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Motokrosa sezona atklāta

Sportisti un to atbalsta komandas, noilgojušies pēc adrenalīna! Sakarā ar COVID-19 pandēmiju, motokrosa sacensību sezona šogad sākusies salīdzinoši vēlu. Šī gada pirmās sacensības, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, notika 31.maijā, Lietuvā, Rokišku trasē, Sēlijas kausa 1. posmā.

Kā pirmie sezonu atklāja šo sacensību jaunākie braucēji ar 65 un 85 cm3 motocikliem. MX85 klasē startēja sporta biedrības Lausks sportists no Vecumniekiem Aksels Neimanis #671.

Siltie laika apstākļi deva iespēju trenēties visu ziemu, ko Aksels arī izmantoja. Ieguldītais darbs bija labi redzams trasē, jo salīdzinot ar pagājušo sezonu, kas viņam bija pirmā šajā sporta veidā, braukšanas tehnika un ātrums ir krietni uzlabojušies.

Kopā ar Akselu uz starta stājās 32 dalībnieki (65cm3 klasē – 13 un 85cm3 klasē – 19). Atbilstoši pirmo sacensību gaisotnei, uztraukums pie starta barjeras darīja savu un sacensību pieredzes bagātākie sportisti startā izrāvās priekšā. Kvalifikācijā Aksels uzrādīja 7. ātrāko apļa laiku un 1.braucienā šo pozīciju arī noturēja. 2.braucienā pašā trases sākumā piedzīvots kritiens, pēc kura brauciens uzsākts no 18. vietas, bet nepadodoties un apdzenot konkurentus, atgūta 8.vieta. Kopvērtējumā – 7.vieta savā klasē, ko vērtējam kā labu atspēriena punktu turpmākajai sezonai.

Ir labi, ka ir, kur augt! Ceram, ticam un strādājam pie tā, lai rezultāti kļūtu arvien labāki.

Sporta biedrība LAUSKS

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933