Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Rīgas kamerkoris “Vox Animae” aicina uz koncertu “Uz jasmīnu spilveniem”

Rīgas kamerkoris “Vox Animae” aicina savus draugus un atbalstītājus ļauties vasaras vakara noskaņām un baudīt mīlestības tematikai veltītu kormūzikas koncertu senā ābeļdārzā Vecumnieku novada Bārbeles pagasta Kalnzemniekos.

4. jūlija vakarā, plkst. 18.00 “Āboļdārzā” notiks Rīgas kamerkora “Vox Animae” koncerts “Uz jasmīnu spilveniem”. Koncerta programmu veido īpašām noskaņām bagātas latviešu komponistu dziesmas kā arī tautas dziesmu apdares. Muzikālajam materiālam cauri vijas tik daudzveidīgā, reizēm gandrīz netveramā, bet visu apņemošā mīlestības tēma.
Īpaši tuva koncerta veidotājiem kā arī dziesmu radītājai noskaņai ir Imanta Ziedoņa daiļrade, tāpēc muzikālos priekšnesumus paspilgtinās Imanta Ziedoņa epifāniju un dzejas rindu lasījumi.
“Šis ir koncerts savējiem, taču tas nebūt nenozīmē, ka tikai mūsu radiem un draugiem, bet gan visiem tiem, kam tuva kormūzika, tuvs Ziedonis un tiem, kas vēlas vasaras vakarā, apsēsties uz līdzpaņemtās sedziņas skaistā ābeļdārzā un baudīt atmosfēru, apkārt notiekošo un kopābūšanas prieku” tā kamerkora dziedātāji raksturo tik ļoti gaidīto notikumu.
Koncerta mākslinieciskā vadītāja Sindija Druva, diriģente Jolanta Kalniņa.
Pateicamies par atbalstu “Āboļdārza” saimniekiem Rutai Garklāvai un Kārlim Ulmanim!

Ieeja koncertā bez maksas!

Apmeklētājus aicinām būt sociāli atbildīgiem un ieturēt distanci no citiem apmeklētājiem, kā arī ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus!
Koncerts tiks fotografēts un filmēts!

 

Informāciju sagatavoja:
Kamerkora “Vox Animae” atbalsta fonds

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933