Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicinām pieteikties fotokonkursam "Mans Vecumnieku novads"

Vecumnieku novada dome, sadarbībā ar Vecumnieku novada Tūrisma informācijas punktu aicina Vecumnieku novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā “Mans Vecumnieku novads”!

Konkurss norisināsies no 2020. gada 29. jūnija līdz 13. septembrim. Tā laikā aicinām iesūtīt Vecumnieku novadu raksturojošas fotogrāfijas, kurās attēlota daba, apskates objekti vai ēkas jebkurā gadalaikā (bildes var būt uzņemtas pēdējā gada laikā).

Pieteikumus, kas sastāv no fotogrāfijām un pieteikuma anketas, jāiesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu , ar norādi “Fotokonkursam”. Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, pieteikumam jāpievieno likumiskā pārstāvja apliecinājums.

Aicinām iesniegt fotogrāfijas, kuras:

  • uzņemtas pēdējā gada laikā, Vecumnieku novadā;
  • ir oriģinālfotogrāfijas un iesniedzēja autordarbs, un nav reklāmas materiāls;
  • uz attēla nav izvietoti logo, paraksti, dekoratīvi elementi vai ierāmējumi;
  • fotogrāfija var minimāli tikt apstrādāta attēlu apstrādes programmā;
  • fotogrāfijās nav redzami/atpazīstami cilvēki (fokuss uz gadalaiku, dabu, vietu, objektu).

Prasībām atbilstošās fotogrāfijas vērtēs speciāli šim konkursam izvēlēta žūrija, kas noteiks 12 labāko fotogrāfiju autorus, kas saņems balvas. Tāpat, 12 labākās fotogrāfijas tiks iekļautas Vecumnieku novada 2021. gada kalendārā.

Visi iesūtītie darbi tiks publicēti domes sociālo tīklu kontā www.facebook.com un līdz 2020. gada 4. novembrim iedzīvotājiem būs iespēja balsot par darbiem tiešsaistē. Fotogrāfija ar lielāko balsu skaitu saņems skatītāju simpātiju balvu.

Veidosim novada kalendāru kopā!

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

komentāri2

  • Kārlis Bergmanis

    30.06.2020

    Kāds ir balvu fonds, kādas ir balvas? Nolikumā ir norādīts, ka tiks apbalvoti 12 labākie + skatītāju simpātija, bet nav norādītas balvas pēc vietām.

  • Kārlis Bergmanis

    30.06.2020

    Kāds ir balvu fonds, kādas ir balvas? Nolikumā ir norādīts, ka tiks apbalvoti 12 labākie + skatītāju simpātija, bet nav norādītas balvas pēc vietām.

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933