Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētku sporta spēles

18. jūlijā, Vecumnieku Liliju svētku ietvaros, vidusskolas stadionā pulcējās iedzīvotāji no Vecumnieku un kaimiņu novadiem lai lielajā svelmē pārbaudītu savus spēkus gan sporta spēlēs, gan individuālajās disciplīnās.

No 10:00 savus startus sāka 12 futbola komandas, no kurām labākā un izturīgākā izrādījās komanda Cīruļu iela aiz sevis atstājot komandu Lats un Vecumnieki. Šeit atzīmēšanas vērts ir fakts, ka Cīruļu ielas komanda piedalījās visās komandu sporta spēlēs.

Strītbolā šoreiz laukumā devās 10 komandas, no kurām spēcīgākā izrādījās komanda Truši, kuri bija otra komanda, kas piedalījās visās sporta spēlēs. Otrajā vietā palika komanda Zelta bumba, bet trešie komanda Skaistkalne.

Volejbolā šoreiz sešas komandas no kurām labākā izrādījās komanda ar nosaukumu Plēves plēsēji aiz sevis atstājot Cīruļu ielu un Trušus.

Brīvajā laikā no sporta spēlēm bija iespēja izmēģināt spēkus tāllēkšanā no vietas, ko izmantoja 39 svētku dalībnieki, riepas mešanā – 51 dalībnieks, tieši tā pat kā florbola precizitātes metienos un 101 Liliju svētku apmeklētājs izmantoja iespēju izmest šautriņas.

Liels paldies visiem kuri ziedoja dienu, lai palīdzētu aizvadīt sporta spēles.
Nākošie sporta svētki 25.07 Kurmenē.

Vecumnieku novada sporta
darba organizators
Ivars Sproģis

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933