Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies Vecumnieku novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

Ceturtdien, 23. jūlija vakarā, finišēja pludmales volejbola turnīrs, kuru rīkoja Vecumnieku novada dome.

Uz noslēdzošo, ceturto posmu, par spīti vēsajiem un nedaudz mitrākajiem laikapstākļiem, Vecā ezera pludmales volejbola laukumos pulcējās divpadsmit vīriešu un septiņas sieviešu pludmales volejbola komandas.

Dāmām visos četros posmos uzvarētājas nemainījās un uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Ilze/Rita. Ceturtajā posmā otro vietu izcīnīja Anta/Dana, aiz sevis atstājot Unu/Elizabeti.

Līdz ar to kopvērtējumā triumfēja Ilze/Rita aiz sevis atstājot Antu/Danu. Trešajā vietā šoreiz ierindojās Silga, kura turnīrā piedalījās ar vairākām pāriniecēm.

Vīru konkurencē ceturtajā posmā izšķīrās arī kopvērtējuma izkārtojums, jo pirms pēdējā posma nebija skaidrības kādā secībā finišēs vīru turnīrs.

Uz ceturto posmu vislabāk noskaņojušies izrādījās Uģis/Raitis, lai gan posmā viņi atzina Rūdolfa/Renāra pārākumu, kopvērtējumā viņiem ar to pietika lai varētu sevi saukt par Vecumnieku turnīra čempioniem. Trešo vietu posmā izcīnīja Arnis/Jānis.

Kopvērtējuma otro vietu ieguva Alvis/Jānis, kuri posmā ierindojās ceturtajā vietā. Pirms izšķirošā posma līderis bija Kristaps, kurš ceturto posmu, kopā ar Artūru, pabeidza septītajā pozīcijā, bet kopvērtējumā Kristaps ierindojās trešajā vietā, jo arī viņš turnīru iesāka ar citu pārinieku.

FOTO GALERIJA

Jāsaka paldies visiem dalībniekiem un arī turnīra atbalstītājiem.

 

 

Ivars Sproģis,
Sporta darba organizators

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933