Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Veiksmīgi aizvadīti Kurmenes pagasta tradicionālie sporta svētki

Pēc nakts lietavām, 25. jūlija rīts ar spožu sauli priecēja Kurmenes sporta svētku dalībniekus un atbalstītājus. Dienas sākumā pacelt karogu mastā tika aicināts pērnā gada uzvarētāju komandas ”Cīruļi” pārstāvis.

Pēc valsts himnas un svinīgām uzrunām, startus uzsāka sešas futbola komandas. Šai cīņā 1.vietu ieguva komanda ”Cering”, aiz sevis atstājot “Haribo” un “A, kuru tas interesē”.

Spraigas cīņas norisinājās volejbolā, kurā piedalījās astoņas komandas. 1.vieta komandai ”Cīruļi”, 2. un 3.vietā volejbolisti no Jēkabpils puses - “Ābeļi” un “Jēkabpils”.

Strītbolu spēlēja desmit komandas, 1.vietā “Cīruļi-1”, 2.vietā ”Pīlādžoga”, 3.vietā “Cīruļi-2”.

Kurmenes sporta svētkos īpaši iecienīti bija individuālie sporta veidi. Brīvajā laikā no sporta spēlēm, apmēram 100 svētku apmeklētāji, izmēģināja spēkus svaru bumbas celšanā, šautriņu mešanā un zoles turnīrā. kā arī, katru gadu liela atsaucība ir Sakņu ģimenes organizētajā disciplīnā - šaušanā ar peintbola šauteni. 

Jautri un atraktīvi šo dienu pavadīja mazie sportot gribētāji. Paldies Sakņu ģimenei par veiksmīgi noorganizētajiem 6. Kurmenes bērnu sporta svētkiem, kur bērniem kopā ar vecākiem bija iespēja piedalīties interesantā orientēšanās spēlē, balvās saņemot medaļas un saldumus. Pateicība arī SIA “Priekatrakcijai”, viņu uzstādītās piepūšamās atrakcijas darbojās līdz pēdējam apmeklētājam!

Foto galerija

Pēc sportistu apbalvošanas visi devās uz parka estrādi, kur muzicēja grupa ”Zelta kniede”. Pusnaktī svētki noslēdzās ar krāšņu “Kurmenes būvnieka” sarūpētu salūtu.

Paldies visiem,kuri atvēlēja laiku, lai palīdzētu noorganizēt šos svētkus!

Uz tikšanos nākamajā gadā Kurmenē!

Kurmenes pagasta pārvaldes vadītājs, Jānis Sils

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933