Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Skaistkalne sporto Kanepenes svētkos

Sestdien, 1. Augustā, Skaistkalnes sporta laukumā pulcējās gan vietējie, gan viesi no tuvākiem un tālākiem pagastiem lai mērotos spēkiem gan individuālajās disciplīnās, gan komandu sporta spēlēs.

Rīts sākās ar tradicionālo skrējienu kura garums šogad bija 531 metrs. Skrējiena vecuma amplitūda bija iespaidīga, tajā piedalījās mazuļi ratiņos un arī viņu vecmāmiņas.

Skrējiena dalībnieki tika sadalīti piecās grupās, uzvarētāji saņēma medaļas, bet visi dalībnieki tika pie nelielas balviņas un garda saldējuma. Skrējienā kopumā piedalījās 44 skrējēji.

Pēc iesildīšanās skrējiena varēja sākties arī pārējās sporta aktivitātes. Šoreiz komandām tika piedāvāts sacensties četros sporta spēļu veidos.

Virves vilkšanā pulcējās sešas komandas, no kurām spēcīgākā bija komanda ar nosaukumu Āpši, aiz sevis atstājot Saldos un Simply Food komandas.

Volejbola laukumā sacentās septiņas komandas uzvarētāju laurus plūcot komandai Kavētāji, otrajā vietā komanda Bumba, bet trešie palika Bālie.

Florbola laukumā, kurš tika izveidots uz bruģēta laukuma, cīņā devās astoņas komandas, no kurām nepārspēta palika komanda Bārbele, kura finālā apspēlēja komandu Reinis. Trešajā vietā ierindojās Skaistkalnes komanda.

Kā jau tas tika gaidīts, visvairāk komandu, deviņas, pieteicās strītbola turnīram. Spēlētāji varēja izbaudīt kvalitatīvo laukumu, uz kura vislabāk savu meistarību izdevās parādīt komandai Simply Food, otrie Kapteinis Reinis, bet trešie Skaistkalnes komanda.

Gan spēlētāji, gan līdzjutēji, brīvajos brīžos, varēja izmēģināt spēkus individuālajās disciplīnās.

Tāllēkšanā no vietas piedalījās 29 dalībnieki, florbola metienos 79, svaru bumbas mešanā 89, bet šautriņu mešanā 124 dalībnieki.

FOTO GALERIJA

 

Ivars Sproģis,
Sporta darba organizators

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933