Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Iedzīvotāji izsaka savu viedokli par Vecumnieku veselības centru

Lai iepazītos ar iedzīvotāju domām, vajadzībām un vēlmēm, kā arī uzklausītu ieteikumus un komentārus, no šī gada 23. jūlija līdz 16. augustam jebkuram novada iedzīvotājam bija iespēja aizpildīt aptaujas anketu un izteikt viedokli par Vecumnieku novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku veselības centrs” (turpmāk VVC) darbību, apmierinātību ar pakalpojumiem, kā arī ieteikt, kādus pakalpojumus būtu nepieciešams attīstīt.

Anketu bija iespējams aizpildīt gan elektroniskā vidē, gan papīra formātā Vecumnieku novada domē un Vecumnieku veselības centrā.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kas iesaistījās viedokļa paušanā. Pavisam kopā tika aizpildītas 105 anketas. 59% respondentu apgalvoja, ka līdz šim ir daļēji apmierināti ar VVC darbību, 30% ir apmierināti, bet 11 % neapmierina VVC darbība. Līdzīgi rezultāti ir arī par VVC piedāvātajiem pakalpojumiem, kur apmierināti ir 31%, daļēji apmierināti 58%, bet neapmierināti 11% iedzīvotāju.

Līdzīgu viedokli, tāpat kā ģimenes ārsti pauž iedzīvotāji par pakalpojumiem, izmeklējumiem un konsultācijām, kuras būtu nepieciešams attīstīt. 75 no 105 iedzīvotājiem apstiprināja, ka vēlētos, lai VVC būtu pieejams acu ārsts, vairāk nekā puse aptaujāto iedzīvotāju uzskata, ka būtu nepieciešams otorinolaringologs (LOR), nedaudz mazāk - 52 iedzīvotāji vēlētos saņemt kardiologa konsultācijas. 42% aptaujāto apmeklētu pēdu aprūpes kabinetu (podologa pakalpojumi). Nelielā skaitā tika pieminēti arī citi pakalpojumi un izmeklējumi.

Apkopojot anketas rezultātus secināts, ka iedzīvotāji vēlētos saņemt arī maksas pakalpojumus. 43% vēlētos saņemt pakalpojumu cenu amplitūdā no 10-20 Eur. 22% piekristu saņemt pakalpojumu par cenu, kas ir līdz 50 Eur.

rez page 002

Anketās bija arī iespēja izteikt savu viedokli. Paldies visiem iedzīvotājiem, kas novērtē mūsu darbu un izsaka pateicību par uzlabojumiem VVC. Paldies arī par komentāriem, centīsimies ņemt vērā iedzīvotāju vēlmes un idejas, lai arvien turpinātu uzlabot VVC darbību un pakalpojumus.

Anketās tika iekļauti komentāri arī par ģimenes ārstiem un ēkā esošo aptieku. Vēlos vērst uzmanību, ka VVC pakalpojumu klāstā šobrīd ir laboratorija (analīzes), ultrasonogrāfija, rentgens, ginekologs-dzemdību speciālists. Mūsu kompetencē nav uzlabot “Mēness aptiekas” (SIA “Sentor Farm aptieka”) medikamentu klāstu un darba laiku. Tāpat arī ģimenes ārstiem ir savas privātprakses un VVC neietekmē to darbību.

rez page 001

Paldies par labajiem vārdiem, visiem, kas jau paspējuši izmantot norēķinu karšu terminālu. Tā kā anketās minēts, ka vēlētos šādu iespēju, tad atgādinu, ka kopš šī gada 10. jūlija VVC ir iespējams norēķināties ar bankas maksājuma kartēm.

Vēlētos arī informēt par to, ka kopš šī gada jūlija VVC strādā ginekoloģe-dzemdību speciāliste dr. Svetlana Ozoliņa. Daktere ir ļoti punktuāla un sagaida arī to no savām klientēm. Šī iemesla dēļ, rindas pie ginekologa vairs neveidojas, bet mēs lūdzam, ierasties uz konsultāciju 10 minūtes pirms noteiktā laika, jo pieraksta laiks ir tas, kad daktere aicina pie sevis kabinetā.

Šī gada 6. augustā VVC apmeklēja Veselības inspekcija un veica visas nepieciešamās pārbaudes. Veselības centrs atbilst visām nepieciešamajām prasībām, lai sniegtu medicīniskos pakalpojumus.

Pavisam drīz jau septembris, tāpēc Vecumnieku veselības centra kolektīva vārdā novēlu visiem veselīgu, mierīgu un skaistu mācību gadu!

 

Vecumnieku novada pašvaldības iestādes
“Vecumnieku veselības centrs” vadītāja Līva Jankeviča

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933