Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumniekos, veselības centra 1. stāvā, durvis iedzīvotājiem atvēris Latvijas Sarkanais Krusts

Pēc ilgāka pārtraukuma jaunā telpā, Veselības centra Vecumniekos 1. stāvā, durvis no 1. septembra iedzīvotājiem atvēra Latvijas Sarkanā Krusta (turpmāk - LSK) Bauskas komitejas Vecumnieku nodaļa. LSK Vecumnieku nodaļas darba laiks ir palicis nemainīgs – otrdienās no plkst. 10 līdz plkst. 18.

LSK mērķis ir – darboties kā valsts palīgam, uzlabojot mazaizsargāto cilvēku dzīves apstākļus, sniedzot palīdzību tiem, kam tā vajadzīga visvairāk bez jebkādas diskriminācijas. Vecumnieku nodaļa šobrīd veic tikai vienu no LSK Statūtos noteiktajiem pamatuzdevumiem – humānās palīdzības sniegšana iedzīvotājiem.

LSK Vecumnieku nodaļai ir laba sadarbība ar Vecumnieku daudzbērnu ģimeņu biedrību „Saulgrieze”, kura vairāk kā desmit gadus projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros, sadarbojoties ar Latvijas Samariešu Apvienību un Fondu Ziedot, sniedzot atbalstu maznodrošinātām personām un ģimenēm ar pārtikas pakām, glēbējpakām un citām sadzīvē nepieciešamām precēm. Galvenais nosacījums ir, ka šo palīdzību var saņemt tikai persona/ģimene, kurai nav piešķirts trūcīgas personas/ģimenes statuss. Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu sadarbībā ar LSK izsniedz Vecumnieku Sociālais dienests.

LSK Vecumnieku nodaļas darbu bez atlīdzības vada un kārtību telpā uztur brīvprātīgā Maija. Sakarā ar to, ka nodaļas telpas ir mazas, lūgums rūpīgi izvērtēt apģērbu un apavu, kurus vēlaties ziedot, tīrību un atbilstību turpmākai lietošanai.

LSK Vecumnieku nodaļā:

  • Pieņem lietotus, tīrus apģērbus, apavus un citus sadzīves priekšmetus;
  • Izsniedz LSK biedriem lietotus apģērbus, apavus u.c. ziedojumus;
  • Informē interesentus par lielāku sadzīves priekšmetu – ziedotu mēbeļu, bērnu ratu, autosēdeklīšu u.c. priekšmetu saņemšanas iespējām;
  • Var samaksāt LSK biedra naudu 2 eiro un saņemt biedra karti;
  • Izsniedz pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” pārtikas pakas un citus ziedojumus.

Šobrīd LSK Vecumnieku nodaļā iedzīvotājiem ir pieejami ne tikai bērnu un pieaugušo apģērbi, bet arī krāsainais printeris, autosēdeklīši, atstarojošās vestes pieaugušjiem, apavi un gumijas zābaki bērniem, kā arī zīdaiņu drēbītes.

Būsim atbildīgi, ievērosim distanci LSK telpā. Lūgums ievērot, ka vienlaicīgi telpā drīkst atrasties tikai 4 personas.

Olga Černišova-Stūriška,
LSK Bauskas komitejas Vecumnieku nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933