Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Lūgums ņemt vērā apmeklējot Vecumnieku veselības centru

Vecumnieku veselības centrā (VVC) tiek nodrošināti gan valsts apmaksāti medicīniskie pakalpojumi, gan maksas pakalpojumi.

Neatkarīgi no tā, kāda veida pakalpojumu vēlaties saņemt, pamatojoties uz “Pacientu tiesību likuma” 15. panta “Pacienta pienākumi” ceturto daļu, “Persona, reģistrējoties ārstniecības iestādē vai saņemot ārstniecību, pēc ārstniecības personas pieprasījuma uzrāda personu apliecinošu dokumentu, izņemot gadījumu, kad pacientam sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību un viņš sava veselības stāvokļa dēļ nespēj uzrādīt šādu dokumentu.” Lūdzu ņemt vērā, ka ierodoties VVC, Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)!

Kopš šī gada jūlija VVC pieņem ginekoloģe - dzemdību speciāliste, USG speciāliste Svetlana Ozoliņa. Ierodoties uz vizīti, lūdzam ierasties laikā (5-10 minūtes pirms noteiktā laika), lai varētu saņemt ambulatorā paciena medicīnisko karti, samaksāt par pakalpojumu un norādītajā laikā doties pie dr. Ozoliņas kabinetā. Vēršam uzmanību, ka bez pieraksta daktere nepieņem!

Tāpat, lūdzu ņemiet vērā, ka daktere Ozoliņa pieņem pacientes, sākot no 16 gadu vecuma. Līdz sešpadsmit gadu vecumam, iesakām vērsties pie bērnu un pusaudžu ginekologa bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (bezmaksas tālrunis: 80708866) vai privātklīnikās.

Valsts ir noteikusi, ka grūtniecēm pienākas bezmaksas veselības aprūpe, tajā skaitā arī analīžu nodošana (izņemot atsevišķas maksas analīzes), pacientu nodeva, valstī noteiktā USG grūtniecēm. Šī iemesla dēļ, lūdzam visas jaunās māmiņas, kas jau ir stājušās uzskaitē, par to brīdināt VVC kasieri- reģistratori, lai par izmeklējumu un vizīti nebūtu jāmaksā.

Apmeklējot VVC, lūdzam turpināt ievērot piesardzības pasākumus, sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 laikā - iespējami bieži mazgāt rokas, dezinficēt tās, ievērot 2 metru distanci, ierasties uz izmeklējumiem neilgi pirms pieraksta laika, kā arī neuzkavēties ilgstoši, ja tas nav nepieciešams.

Esat laipni gaidīti Vecumnieku veselības centrā!

Vecumnieku novada pašvaldības iestādes
“Vecumnieku veselības centrs” vadītāja
Līva Jankeviča

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933