Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Latvijas Orientēšanās nakts 2020

Šī gada 25.septembrī, piektdienas vakarā, Vecumniekos ceturto gadu norisināsies Latvijas orientēšanās nakts rogainings. Šogad vienlaicīgi plkst: 20:00 starts tiks dots 13 pilsētās.

Ik gadu uz nakts rogainingu Vecumniekos pulcējām vairāk kā 90 dalībniekus un ceram, ka šis gads nebūs izņēmums un jau šobrīd pieteikušās 13 komandas (38 dalībnieks). Gaidām dalībniekus ar jeb kādu orientēšanās pieredzi, fizisko sagatavotību un neatkarīgi no Jūsu vecuma, jo pārvietoties apvidū un mācīties salasīt karti savienojot to ar spēju navigēt dabā var no paša mazākā (vecākiem piepalīdzot) līdz sirmam vecumam. Tieši tādēļ mūsu rīkotājā nakts rogainingā ir gan atklātās grupas, gan veterānu grupa (dalībnieki no 55 gadi), gan ģimeņu grupa (bērni ar vecākiem). Atlētiem, sportistiem, kas pārstāv citus sporta veidus, šis varētu būt ļoti labs skriešanas apjoma treniņš ar pievienoto vērtību, doties uz kontrolpunktiem un atrast tos! Bet pats galvenais, ik katram tas būs piedzīvojums un saturīgā laika pavadīšana.

Kā norisinās sacensības - Izlasām, rūpīgi nolikumu, izveidojam komandu no 2-5 dalībniekiem, piesakāmies sacensībām līdz 21.septembrim interneta vietnē - https://www.rogaining.lv/Vecumnieki/ Sacensību dienā ierodamies līdz 19:30 Sporta skolas sporta zālē (PMK) - Rīgas iela 45, lai saņemtu dalībnieku numurus un karti, plānošanai. Plānošanā brīvi izvēlamies kurus kontrolpunktus vēlamies apmeklēt, līdz ar to cik noiet, noskriet arī kilometrus. Katram kontrolpunktam ir sava vērtība, apmeklējot to, piemēram, apmeklējot 72 kontrolpunktu Jūs komandai iegūstat 7 punktus. Un tā cik Jūs spējat kontrollaika ietvaros apmeklēt kontrolpunktus.

Starts: 20:00, kontrollaika beigas plkst:23:00.

Šogad iepazīsim arī jaunus apvidus - Tālākie un pārsvarā vērtīgākie kontrolpunkti būs novietoti pļavās, sausu grāvju krustojumos, apvidos, kur līdz šim nav vēl noticis nakts rogainings. Un, protams, kā ik gadu, daudzi kontrolpunkti būs izvietoti arī Vecumnieku centra teritorijā, vieglāk atrodami, tuvāk finišam un pa kādam arī vērtīgam kontrolpunktam. Šādus kontrolpunktus iesakām apmeklēt mazāk pieredzējušiem dalībniekiem. Daļa kontrolpunktu atradīsies arī labi apgaismotās teritorijās. Šogad saplānoti ļoti daudz kontrolpunkti - 40!!! Distances kopgarums pa gaisa līniju 18 km.

Sacensības organizē Latvijas orientēšanās federācija sadarbībā ar Vecumnieku novada domi, orientēšanās sporta klubu Eko O un karšu izdevniecību Jāņa sēta.

Tiekamies, 25.septembrī Vecumniekos!

 

Mārtiņš Šteinalts
E-rogaininga distanču plānotājs, vadītājs
Tūrisma un orientēšanās sporta klubs Eko O

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933