Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Rotax Nordic Challenge otrajā posmā – godalgota vieta Vecumnieku vidusskolas audzēknim

15. augustā Kandavas kartodromā norisinājās starptautisko kartingu sacensību “Rotax Nordic Challenge” 2. posms, kur startēja Vecumnieku vidusskolas audzēknis Matīss Apsīts, kurš sacensībās ieguva godalgoto 2. vietu.

Šīs ir Ziemeļeiropas mēroga sporta kartingu sacensības, kurās dalību ņēma sportisti no Baltijas un Skandināvijas. Matīsa klasē startēja ātrākie kartinga braucēji no Latvijas un Lietuvas. Posms katrai klasei sastāvēja no diviem Fināliem un Superfināla. Lai arī šī bija pašu mazāko braucēju klase – arī šeit emociju, cīņas spara un ātruma netrūka (Matīsam maksimālais braukšanas ātrums trasē bija 85 km/h).

Pirmo finālu Matīss uzsāka no 3. pozīcijas un izcīnīja 2.vietu. Otrajā Finālā, neveiksmīga starta un pieredzes trūkuma dēļ, nācās divas pozīcijas zaudēt lietuviešu sportistiem un palikt 4.vietā.

Superfinālā latviešu sportisti uzrādīja lielisku sniegumu, tai skaitā Matīss, kur sīvā cīņā finišēja 2. vietā, atstājot aiz sevis lietuviešu braucējus, kā rezultātā arī Latvijas posma kopvērtējumā Matīss ieguva 2.vietu.

Apsveicam Matīsu ar godalgoto vietu un lielisko startu šo prestižo sacensību 2. posmā, kā arī novēlam sportisku garu un sacensību azartu nākamajās sacensībās.

 

Sagatavoja: Aiva Apsīte un 
Gija Spula, Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933