Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Februārī sāksies biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu pieņemšana

Lai radītu interesi par uzņēmējdarbības aizsākšanu vai esošās uzņēmējdarbības attīstīšanu un veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, Vecumnieku novada dome izsludinājusi biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021”.

Konkurss tiek rīkots ceturto gadu un tajā varēs piedalīties gan fiziskas personas, kuras ir gatavas uzsākt uzņēmējdarbību Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā, gan saimnieciskās darbības veicēji un uzņēmumi, kas savu faktisko darbību veic Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā.

Konkursa īstenošanai kopējais piešķirtais finansējums ir EUR 7000,00 no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir 1500,00 EUR, ja tā ir fiziska persona, kura ir gatava uzsākt uzņēmējdarbību Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā vai tā ir juridiska vai fiziska persona, kuras saimnieciskā darbība reģistrēta ne ilgāk kā 18 mēnešus no pieteikuma vērtēšanas brīža. Līdz 1000,00 EUR lielu finansējumu varēs saņemt saimnieciskās darbības veicēji vai uzņēmumi, kuru saimnieciskā darbība reģistrēta ilgāk kā 18 mēnešus.

Biznesa ideju konkursā apstiprinātie pretendenti piešķirto finansējumu varēs izmantot specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei, dažādu ārpakalpojumu izdevumu segšanai (piemēram, grāmatvedības, jurista, uzņēmuma reģistrācijas, bankas konta atvēšanas izmaksas), interneta mājas lapas izstrādei, telpu remontam, specifiska rakstura darbaspēka apmācībām un citām pamatotām vajadzībām, kuras apstiprina konkursa vērtēšanas komisija.

Konkurss norisinās no 2021.gada 1. februāra līdz 2021.gada 31. maijam un tam ir noteikti 2 pieteikšanās termiņi:

  1. 1. februāris – 31. marts;
  2. 1. aprīlis – 31. maijs.

Projektu pieteikumi tiek pieņemti līdz brīdim, kamēr konkursa īstenošanai pieejamais finansējums tiek izlietots pilnā apmērā vai pieejamais finansējums ir lielāks par 1500,00 EUR. Ja pieejamais finansējums ir mazāks par 1500,00 EUR, konkurss tiek slēgts.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas

Konkursa pretendenti tiek aicināti ievērot pieteikuma sagatavošanai norādītās prasības un neskaidrību gadījumā konsultēties attīstības – plānošanas nodaļā.

 

Sagatavoja: Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes
Attīstības – plānošanas nodaļas
projektu koordinatore
Tālr. 63920596; e-pasts:

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933