Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunieši sarūpē Adventes laika prieku

Jauku pārsteigumu Vecumnieku novada senioriem pirmajā Adventē sarūpējuši Vecumnieku novada Jauniešu domes aktīvisti. Pašu rokām darināti svētku vainadziņi un izceptās piparkūkas sildīja sirdis un dāvāja prieku veco ļaužu pansionāta «Atvasara» iemītniekiem, Ātrās medicīniskās palīdzības Vecumnieku brigādei, Vecumnieku un Valles pagasta vientuļajiem pensionāriem.

Jauniešu lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva pastāstīja, ka jaunieši ar prieku iesaistījās aktivitātēs. Paldies, viņa saka, māsām Liberēm – Laurai, Lindai un Leldei. Čelsijai Viktorija Gerikai, Leldei Zandbergai, Rūtai Grtnerei. Sarūpētos sveicienus līdz mērķim nogādāja Kristīne Pačkajeva.

Misas pamatskolā
Arī Misas pamatskolas kolektīvs labprāt atsaucās Vecumnieku novada Jauniešu domes un jaunatnes lietu speciālistes Kristīnes Pačkajevas aicinājumam, sagaidot Pirmo adventi, pie skolas izveidot gaismotu sveicienu. Paldies skolas darbiniekiem par lielajām ragavām, «vāģīšiem», par to atvešanu, skolotājai Ingrīdai Vaisjunei un tūristiem par dabas materiālu piegādāšanu, vīriešu prasmīgajām rokām sveču darināšanā, skolotājai Dinai Godļevskai un skolas audzēknei Marijai Rāgai par gaismiņu radīšanu. Ir kopīgi paveikts labs darbiņš, un ikvienu pie skolas durvīm laipni sagaidīs pirmais Ziemassvētku vēstnesis – Rūķis. Radīsim svētku sajūtu sev un dalīsimies tajā ar citiem!

Valles pamatskolā
Valles pamatskolas rūķīši, labprāt atsaucās Vecumnieku novada Jauniešu domes aicinājumam sagaidīt Pirmo adventi pie skolas ar spoži izgaismotu sveicienu visiem garāmgājējiem un garāmbraucējiem. Skolu Adventes laikā sargā divi izgaismoti briedīši, un sūta labas domas Valles pagasta ļaudīm. Paldies skolas darbīgajiem rūķiem par šo jauko pārsteigumu mums visiem. Lai gaisma un izstarotais siltums, dod mums spēku un izturību!

Davanu vainadzini

 

Jauniešu lietu speciālistes
Kristīnes Pačkajevas informāciju apkopoja
Andra Matuļenko, VNZ redaktore

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933