Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Matīss veiksmīgi aizvadījis savu pirmo sezonu ‘’SM Racing’’ komandā

Savu pirmo sezonu ‘’SM Racing’’ komandas sastāvā ir aizvadījis Vecumnieku novada, iespējams, jaunākais sportists – Matīss Apsīts. Vēl pagājušogad, 5 gadu vecumā tētis aizveda izmēģināt, kā ir braukt ar kartingu, un nu jau šogad, tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu un ļoti dažādu emociju pieredzi.

Covid 19 ietekmēja arī pirmās sezonas uzsākšanu - aizkavējās Matīsa kartinga piegāde, līdz ar to nācās izlaist treniņus. Ārkārtas stāvokļa dēļ tika atcelti pirmie divi posmi Madonā un Kandavā, kas deva iespēju turpināt trenēties un labāk sagatavoties savām pirmajām secensībām. Pirmās sacensības notika sporta kompleksā ‘’333’. Matīss savā grupā MICRO MAX, kurā piedalās sportisti no 6 līdz 10 gadiem, starp Latvijas, Lietuvas un Somijas sportistiem ieguva 10. vietu.

Sacensības notika arī Smiltenes, Madonas un Kandavas trasēs. Veiksmīgākais starts bija 14. augustā ‘’Kandavas kartodromā’’, kur notika ROTAX Nordic Challenge 2020, savā klasē Matīss Apsīts ieguva godpilno 2.vietu, kur piekāpās tikai savam komandas biedram, atstājot aiz sevis sportistus no kaimiņvalstīm.

Sezonas laikā tika gūta ļoti laba un neatsverama pieredze, sacenšoties ar pieredzējušākiem sportistiem, kuri piedalījušies jau daudzās sacensībās arī citās Eiropas trasēs. Pieredzi papildināja arī Latvijas Čempionāta fināla brauciens Madonas trasē, kur Matīss iekļuva ļoti nopietnā negadījumā, bet spēja savākties un braucienu pabeigt. Papildus pieredzes iegūšanai ir aizvadīti arī treniņi Igaunijā, Raplas kartinga trasē.

Diemžēl rudens vīrusu dēļ, neizdevās piedalīties sezonas noslēguma posmā sporta kompleksā’’ Rullītis’’, Jelgavā, līdz ar to tika zaudēti sezonas kopvērtējuma punkti, un savu debiju, Pro-Kart sezonas kopvērtējumā, 17 sportistu konkurencē Matīss ir noslēdzis ar 9.vietu. Matīss ir apņēmības pilns, sava trenera Mārtiņa Steinerta vadībā, trenēties un gatavoties nākamajai 2021.gada sezonai.

Informāciju sagatavoja
Aiva Apsīte

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933